Wiosenna kolekcja H&M

Tej wiosny styl miejski miesza się z elementami bohemy w radosnej kolekcji H&M

Tej wiosny styl miejski miesza się z elementami bohemy w radosnej kolekcji H&M. Obcisłe, patchworkowe kurtki ze skóry i zamszu dają nowoczesny look, a krótkie kurtki w graficzne nadruki tworzą bardziej wyrazistą sylwetkę. Bluzki z falbankami dodają miękkości, podczas gdy matowy, metaliczny top z długim rękawem - surowości.

Zamszowe legginsy w nadruki mają wyrazistą fakturę, a wąskie dżinsy są lekko rozszerzone przy kostkach. Sukienki z delikatnego, bawełnianego woalu są utrzymane w romantycznym stylu vintage, natomiast te z nadrukami we wzory symbolizujące wróżby wprowadzają nastrój miejskiego mistycyzmu.

H&M wiosna 2014H&M wiosna 2014

Elementy bohemy znajdziemy też w akcesoriach - dużej biżuterii i paskach. Sięgające ud kozaki z elastycznego zamszu pokazują jak modne są płaskie buty.

Niezbędnym uzupełnieniem wizerunku są w tym sezonie kamizelki ze sztucznego futra.

- Bardzo mi się podoba to, że tej wiosny możemy bawić się miejskim wizerunkiem zaproponowanym przez H&M. Jest to styl jednocześnie surowy i zabawny i można go nosić na wiele sposobów. Bo tak właśnie ubiera się dziś wiele kobiet - wyrażają siebie przez łączenie ozdobnych elementów z podstawowymi artykułami miejskimi tworząc w ten sposób własną, osobistą garderobę, - mówi Ann-Sofe Johansson, szefowa projektów H&M.

H&M wiosna 2014H&M wiosna 2014

 

MOTYW PRZEWODNI: Nowy, miejski wizerunek chłopczycy łączący elementy surowe z zabawnymi oraz stylem bohemy.

SYLWETKA: Ostre, miejskie kontrasty kształtów.

KOLORY: Czarny, biały, ciemnobrązowy, metalik, złamana biel.

MATERIAŁY: Zamsz, skóra, sztuczne futro, bawełna, metaliczna skóra.

H&M wiosna 2014H&M wiosna 2014

 

DETALE: Sztuczne futro lub efekt futra osiągany za pomocą frędzli, ozdoby na patchworkowych kurtkach ze skóry i zamszu, faktura i kolor zamszowych legginsów, miękkość bluzek z falbankami i delikatnych sukienek, surowość metalicznych topów.

KLUCZOWE UBRANIA: Kamizelka ze sztucznego futra, top z frędzlami; patchworkowa kurtka ze skóry i z zamszu, bluzka z falbankami, zamszowe legginsy, metaliczny top, dżinsy skinny z rozszerzaną nogawką, krótka kurtka w nadruki, delikatna sukienka.

KLUCZOWE AKCESORIA: Bransoletka z wisiorkami, kolczyki z księżycem i gwiazdami, pierścionki z dużym oczkiem, paski z frędzlami, płaskie zamszowe kozaki z cholewką sięgającą uda, płaskie mokasyny, sandały - płaskie lub na obcasie.

Kolekcja H&M Spring 2014 będzie dostępne w wybranych sklepach H&M od jutra 6.03.2014.

Warszawa, ul. Marszałkowska 104/122

Warszawa, Promenada

Warszawa, ul. Nowy Świat 32

Warszawa, Plac Unii

Warszawa, Galeria Mokotów

Warszawa, Klif

Poznań, Stary Browar

Poznań, Dworzec Główny

Kraków, Galeria Krakowska