Wiosenno-letni lookbook marki Simple CP

Simple to nie tylko nazwa znanej polskiej marki - to również esencja jej wiosenno-letniej kolekcji. Prostota, szyk i nowoczesność stanowią bazę dla sezonu SS14 według Simple CP.

Wiosenno-letni lookbook Simple CP bazuje na minimalizmie i świeżych zestawieniach kolorystycznych. Stylizacje ready-to-wear stworzone zostały z myślą o pewnych siebie, spełnionych kobietach, ceniących elegancję, ale i funkcjonalność.

Polska marka w swojej kolekcji SS14 stawia na klasyczne ubrania o prostych krojach, tworząc tym samym modny, ponadczasowy dress code. Geometryczne kroje i zabawa proporcjami to istotne elementy miejskich stylizacji doskonałych na co dzień. Wiosenny powiew przynoszą również kobiece sukienki, lejące się formy i soczyste kolory.

Simple CPSimple CP


Simple CP prezentuje kobietę o różnych stylach, oddając wszechstronny charakter marki. Stylizacje zmieniają się w zależności od pory dnia i okoliczności, zawsze pozostają jednak perfekcyjnie dopasowane i kobiece.

W kolekcji ready-to-wear proste, monochromatyczne komplety przeplatają się z odważnymi zestawieniami z lakierowaną skórą oraz kobiecymi sukienkami i spódnicami. W stylizacjach pojawiły się również sportowe bluzy i oversize'owe marynarki, inspirowane najgorętszymi trendami sezonu.

Simple CPSimple CP

 

Klasyczny duet bieli i czerni został zinterpretowany w modny, graficzny sposób, stanowiąc kwintesencję miejskiego stylu. Nie brakuje również mocniejszych, kolorystycznych akcentów - różu, limonki, błękitu i granatu.

Simple CPSimple CP

 

Twarzą sesji do lookbooka marki jest modelka Mariana Idźkowska, która brała udział m.in. w kampanii Dolce&Gabbana.

 

Simple CPSimple CP

Więcej o: