Wiosenna kolekcja Orsay

W tym sezonie ORSAY stawia na naturalny styl, pełen kobiecego wdzięku i lekkości. Dominujące tendencje zgrabnie przenikają się tworząc spójną i bogatą ofertę fasonów oraz kolorów. W kolekcji znaleźć można wpływy miejskiego stylu boho, nowoczesnej romantyki oraz nieśmiertelnej klasyki. Przede wszystkim jest jednak kobieco i subtelnie.

Kolekcja bazuje na lekkich i wygodnych materiałach, które mają zapewnić komfort noszenia przy odpowiednim podkreśleniu kobiecych walorów. Zdobienia z koronek i makramy, hafty oraz inne delikatne akcenty dodają elegancji i uroku.

Kolekcja obfituje w łączenia wzorów i różnorodność ornamentów, które nawiązują do wakacyjnych podróży po wybrzeżu Morza Śródziemnego. Lekkie kolory oddają klimat sezonu wiosenno - letniego przechodząc od delikatnych pasteli po bardziej zdecydowane barwy ziemi.

Orsay - wiosna/lato 2014Orsay - wiosna/lato 2014

Nie brak także klasycznych kontrastów bieli z czernią. Wakacyjny styl casual połączony z nutą elegancji to podstawa kolekcji letniej, którą doskonale uzupełniają modne i praktyczne dodatki - torby i kopertówki, zwiewne chusty oraz kapelusze i biżuteria. Całość pozwala stworzyć modny look na nadchodzący sezon.

Orsay wiosna/lato 2014Orsay wiosna/lato 2014