Cekiny na co dzień: trzy stylizacje

Cekiny - złote, srebrne, czarne, a może skąpane w jakimś innym kolorze? Wybór jest przeogromny. W czasie wyprzedaży sklepy kuszą nas ślicznymi cekinowymi spódnicami, marynarkami, spodniami i innymi elementami garderoby, a my zastanawiamy się czy warto w nie inwestować. Bo nie sposób wydać fortunę na spódnicę, którą po karnawałowej zabawie wrzucimy do szafy na okrągły rok, a może i dłużej. Co zatem zrobić?

Stając przed dylematem - kupić czy nie - zobacz, jak cekiny noszą stylowe gwiazdy. Alexa Chung, Jessica Biel oraz Olivia Palermo udowadniają, że cekiny można nosić także na co dzień.

1. Skąpana w cekinach ołówkowa spódnica wygląda genialnie nie tylko w połączeniu z elegancką bluzką, ale też ciepłym, szarym swetrem, w sam raz na zimowe chłody!

Cekiny na co dzień Alexa ChungAlexa Chung cekiny połączyła z grubym, wełnianym swetrem

 

2. Czarna, cekinowa marynarka to świetna opcja nie tylko na karnawał, ale także na wyjście do klubu w ciągu całego roku. Doskonale dopełni nawet najprostszy look, nadając mu wieczorowego charakteru.

Cekiny na wieczór Olivia PalermoOlivia Palermo wybrała cekinową marynarkę

 

3. Złoty, delikatnie mieniący się cekinami sweter to z kolei idealna propozycja dla osób, które lubią cekiny, ale w zdecydowanie w mniejszych ilościach. Wystarczy założyć do niego ciemne jeansy i gotowe! Oto stylizacja, w której spokojnie można wybrać się na spacer po mieście, spotkanie z przyjaciółkami czy do kina, nie bojąc się, że nagle, z powodu cekinów, znajdziemy się w centrum zainteresowania!

Cekiny na co dzień Jessica BielJessica Biel zestawiła złoty sweter z prostymi spodniami i klasycznymi kozakami

Który look podoba Wam się najbardziej?

Która stylizacja podoba Ci bardziej?
Więcej o: