Medicine everyday therapy: nasze hity

Marka Medicine everyday therapy pojawiła się na rynku w sierpniu zeszłego roku. To kolejny projekt Krzysztofa Bajołka, twórcy odpowiedzialnego między innymi za reaktywację marki Reporter oraz za sukces answear.com

Koncept odzieżowy Medicine powstał z potrzeby stworzenia czegoś, co pozwoli nam lepiej realizować kreatywne pomysły naszych projektantów oraz zapewni większe możliwości rozwoju. Chcemy mocno wyróżnić się na rynku, stworzyć nową jakość i zainteresować klientów. Lubimy tworzyć i chcemy powołać do życia charakterystyczny brand na polskim rynku odzieżowym - tak markę i genezę jej powstania przedstawił Krzysztof Bajołek (źródło cytatu modawpolsce.pl)

To, co wyróżnia markę na tle innych polskich sieciówek to przede wszystkim bardzo ciekawe wzornictwo oraz limitowane serie przygotowane przez utalentowanych twórców, takich jak na przykład ilustrator Tomek Sadurski.

W najnowszej linii Medicine Musthave Oversize znajdziecie obszerne bluzy, swetry i kardigany z aplikacjami oraz hasłami.

Medicine Everyday Therapy mat. prasowe

 

Miłośniczkom Japonii polecamy linię Okinawa, w której obecne są T-shirty, bluzy, marynarki, sukienki, a także spodnie z motywami azjatyckimi. Kolekcję uzupełniają także akcesoria w postaci drobnej biżuterii.

Medicine Everyday Therapymat. prasowe

Ubrania oraz dodatki marki kupicie w sklepach stacjonarnych w całej Polsce oraz internetowym butiku wearmedicine.com

Więcej o: