MÓJ HIT: miejska torebka

Moja codzienna torebka musi być wyjątkowa. W praktyce oznacza to duża, ale nie ciężka, pojemna ale wciąż kształtna oraz uniwersalna - czyli taka, która sprawdzi się z każdą stylizacją i w każdej sytuacji. Taka jak ta. Fakt, że mogę ją nosić na co najmniej trzy sposoby, to również ogromna zaleta. A barwa koniaku zaostrza mój apetyt na to, by się z nią nie rozstawać.

Trochę potrwało, zanim odkryłam, że w świecie akcesoriów istnieje inny kolor niż czerń. Na przykład koniakowy brąz. Ciepły, czyli niby nie moja bajka, ale jakże efektowny i praktyczny. W dodatku jest wyjątkowo przyjazny, bo świetnie współgra z innymi barwami. W wersji casualowej zestawiłabym go z odcieniami niebieskiego: jak widać świetnie wygląda i z granatem, i subtelnym baby blue. Kształt torebki nie jest zbyt zobowiązujący, więc w naturalny sposób dogaduje się z bardzo prostymi fasonami, a nawet butami w sportowym stylu. Nic dodać, nic ująć - czuję, że sprawdziłaby się nawet na zakupach po pracy.

torebkafot. Serwisy prasowe firm (montaż)
Torebka Stylowebuty.pl 119 zł, płaszcz Moodo 239,99 zł, dżinsy C&A 99,90 zł, półbuty Baldowski 426 zł

Gdybym chciała dodać sobie szyku i zwyczajnie mówiąc wystroić się, mój typ również się obroni. Wbrew pozorom, ta torebka jest bardzo elegancka - zwłaszcza noszona w wersji "do ręki". Aż się prosi, aby uzupełniła zestaw na firmowe spotkanie czy kolację. Elegancki płaszcz, kozaki na obcasie plus efektowna biżuteria bez większego kombinowania tworzą z torebką wyjątkowo harmonijny team. I znowu okazuje się, że jej kolor, który wydawał mi się na początku zbyt mocny i zobowiązujący, jest niezwykle liberalny wobec innych - słowem świetnie się z nimi dogaduje.

torebkafot. Serwisy prasowe firm (montaż)
Torebka Stylowebuty.pl 119 zł, wisior Zielony Kot 66 zł, płaszcz Camaieu 399,90 zł, kozaki Caterina 1690 zł, sukienka Harmnni 290 zł, okulary Pakamera.pl 269 zł