Szpilki PRIMAMODA na jesień-zimę 2012/2013

W tym sezonie obuwie zaskakuje pięknymi kolorami i wzorami. Najnowsze szpilki z jesienno-zimowej kolekcji ?Classico è Bello!? marki PRIMAMODA, uczynią jesień nie tylko bardziej przyjazną, ale także przeniosą nas na ulice światowych stolic mody.

Kiedy nieubłaganie zbliża się koniec lata, każda z nas zaczyna myśleć o jesiennej garderobie. Zamiana sandałków na bardziej pełne obuwie i towarzysząca temu melancholijna, jesienna atmosfera, sprzyjają modowym eksperymentom.

Czego pragną kobiety?

Odpowiedź wydaje się prosta. Szpilki - bo to o nich mowa, choć są tylko jedną z wielu jesiennych propozycji PRIMAMODA, zasługują na szczególną uwagę. W kolekcji znaleźć  można różne wzory: charlestony, peep toe czy modele bardzo klasyczne, których wspólnym mianownikiem jest włoski styl, będący mieszanką klasyki i ekstrawagancji. Wyjątkowym dodatkiem są również niebanalne detale i przyciągające wzrok ozdobne, niczym wyrzeźbione w krysztale obcasy.

Pomarańcz, czerwień, granat czy intensywny niebieski to tylko niektóre z kolorów użytych
w najnowszej kolekcji marki PRIMAMODA. Miłośniczki szpilek w bardziej klasycznych odcieniach mogą wybierać w beżach, brązach czy czerni.  Jesienno - zimowy look dopełni lakierowana skóra, która jest hitem tego sezonu!