Ewa Morka jesień/zima 2012/2013

Oszczędne formy, stonowane kolory i modne detale

Angielskie kratki w parze ze skórzanymi kołnierzykami bebe, dziewczęce sukienki w prostych geometrycznych wzorach, ołówkowe spódnice i trapezowe poncza obok klasycznych marynarek w kratę z garniturowymi spodniami z wysokojakościowej wełny zapowiadają kolekcję pełną kobiecej elegancji i jednocześnie delikatnych, kobiecych akcentów. Do tego modne detale w postaci skórzanych wykończeń: taśm, kołnierzyków i kieszeni. To najnowsza kolekcja autorstwa polskiej projektantki EWY MORKI, która tak opowiada o swojej kolekcji:

W sezonie jesienno-zimowym powracam do tkaniny. Otulam sylwetkę bez przesadnych ozdób w miękką, ażurową, mięsistą lub surową wełnę. Używam wełnianej flaneli, dzianin bawełnianych i wełnianych. Wybieram materiały w stonowanych kolorach, co sprawia, że najważniejsze stają się oszczędne, dopracowane formy ubrań. Te w większości są geometryczne, maksymalnie uproszczone.

Wszystkie projekty dostępne są w autorskim butiku Morka+ na warszawskiej Saskiej Kępie przy ul. Styki 1 (róg ul. Zwycięzców).

Autorski butik Ewy Morki Morka+ Adres: ul. Styki 1 (róg Zwycięzców), Saska Kępa, Warszawa Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek w godz. 11-19, soboty w godz. 11-15

LOOKBOOK fall/winter 2012/13: http://www.facebook.com/morkaplus/app_208195102528120 www.facebook.com/morkaplus www.ewamorka.pl