Levi's jesień/zima 2012/2013

Nowy sezon w Levi's® to powrót do klimatu vintage, inspiracje kreatywnym rzemiosłem, prywatnymi farbiarniami czy mini-fabrykami. Główną rolę odgrywa natura i odległe zakątki świata, ale w miejskim wydaniu. Kolorystyka nawiązująca do klimatu irlandzkich wysepek, kamienistych wybrzeży i rozmaitych barw oceanu.

Sezon jesień/zima 2012/13 w Levi's? to przede wszystkim dżins od stóp do głów. Najmodniejsze połączenia to te, w których widoczne są różne odcienie denimu, niejednolita faktura i zróżnicowany styl. Zabawa dżinsem i jego kolorami to wyzwanie na nadchodzącą porę roku.

Levi's? w swojej kolekcji, zarówno w męskiej, jak i damskiej linii prezentuje całą gamę koszul, od tych klasycznych, aż po te bardziej casualowe flanele, ale też niezastąpionych podczas zimowych wieczorów grubo plecionych swetrów czy ciepłych bluz inspirowanych klimatem wprost z amerykańskiego colegge'u.

Kobieca kolekcja w sezonie jesień/zima 2012/13 to przede wszystkim wyrafinowany styl z zachowaniem tego, co od lat najlepsze w Levi's?. Tej jesieni zwiewnymi sukienkami o różnych długościach, spódnicami ze sztruksu podkreślamy kobiecość. Wybieraj spośród nondenimowych propozycji w odcieniach głębi oceanu, ale też lekko wyblakłych, dżinsowych luźnych sukienek lub tych z motywem kolorowej kraty. Levi's? zachęca do zapoznania się z nową, uwspółcześnioną wersją modelu Bootcut, czyli niegdyś niewychodzącej z mody, rozszerzonej nogawki, tej jesieni w odsłonie Skinny.