Spódnica Aga Paul

Minimalizm w najlepszym stylu. I cenie!
Spódnica Aga Paul Minimalizm w najlepszym stylu. I dobrej cenie! Aga Paul sprzedaje swoje przepiękne, wielokrotnie nagradzane, funkcjonalne i eleganckie spódnice za szalenie niską cenę. Warto ich poszukać, przykuwają wzrok kompozycją. Marka "PURE by AGAPAUL" powstała 3 lata temu, po tym jak jej założycielka Agnieszka Paul-Smolińska została doceniona w ważnych konkursach dla młodych projektantów (między innymi Złota Nitka, Off Fashion). Dzięki bezbłędnemu wyczuciu formy oraz funkcjonalnemu podejściu do mody powstały nowoczesne, kobiece kolekcje, które stały się znakiem rozpoznawczym projektantki. Od kilku sezonów Aga Paul raczy nas minimalistycznymi sukienkami w podstawowych kolorach, które nieraz potrafią zaskoczyć detalem. W tym sezonie szczególną uwagę zwróciłyśmy na dwukolorowe spódnice. Ten trend znałyśmy z wybiegów zagranicznych projektantów, jego interpretacje widziałyśmy już w niejednym sklepie. Spódnice zaprojektowane przez Agę zasługują na szczególną uwagę. Są kwintesencją prostoty i szyku. My najbardziej zakochałyśmy się w czarno-białym zestawieniu, ale warto również zwrócić uwagę na odważne połączenie kobaltu i fuksji, czy czerwieni z granatem. Spódnice uwodzą również ceną - kosztują 140zł. Można je kupić na stronie Purebyagapaul.com, Fullofstyle.pl oraz Decobazaar.com

Marka "PURE by AGAPAUL" powstała 3 lata temu, po tym jak jej założycielka Agnieszka Paul-Smolińska została doceniona w ważnych konkursach dla młodych projektantów (między innymi Złota Nitka, Off Fashion). Dzięki bezbłędnemu wyczuciu formy oraz funkcjonalnemu podejściu do mody powstały nowoczesne, kobiece kolekcje, które stały się znakiem rozpoznawczym projektantki.

Od kilku sezonów Aga Paul raczy nas minimalistycznymi sukienkami w podstawowych kolorach, które nieraz potrafią zaskoczyć detalem. W tym sezonie szczególną uwagę zwróciłyśmy na dwukolorowe spódnice. Ten trend znałyśmy z wybiegów zagranicznych projektantów, jego interpretacje widziałyśmy już w niejednym sklepie.

Spódnice zaprojektowane przez Agę zasługują na szczególną uwagę. Są kwintesencją prostoty i szyku. My najbardziej zakochałyśmy się w czarno-białym zestawieniu, ale warto również zwrócić uwagę na odważne połączenie kobaltu i fuksji, czy czerwieni z granatem.

Spódnice uwodzą również ceną - kosztują 140zł.

Można je kupić na stronie Purebyagapaul.com, Fullofstyle.pl oraz Decobazaar.com

Więcej:

Nowa kolekcja Zemełka&Pirowska

Więcej o: