Sukienka origami

Dynamiczna, nowoczesna, minimalistyczna -  inne spojrzenie na wieczorową sukienkę.
Sukienka origami Inne spojrzenie na wieczorową sukienkę. Asymetryczna szara sukienka to ciekawa propozycja dla elegantek ceniących oryginalność. Wygląda, jakby była wykonana ze zgiętego papieru. Asymetryczna szara sukienka to ciekawa propozycja dla elegantek ceniących oryginalność. Stonowany kolor i połyskujący materiał umieszczają ją pośród wielu konwencjonalnych, wyjściowych propozycji, ale wyróżniają ją asymetryczne wypustki. Sukienka wygląda jakby była wykonana ze zgiętego papieru okiełznanego paskiem. Odstające plisy mogłyby być niebezpieczne dla sylwetki, ale wyraźnie wycięta talia przywraca całości naturalne proporcje, tak że nie trzeba się martwić, że będzie pogrubiać. Dodatkowo rozkloszowane plisy optycznie powiększą biust. Architektoniczny krój nadaje sukience nowoczesności i dynamiki. Sukienka pochodzi ze sklepu River Island i kosztuje ok. 240 zł.

Asymetryczna szara sukienka to ciekawa propozycja dla elegantek ceniących oryginalność. Stonowany kolor i połyskujący materiał umieszczają ją pośród wielu konwencjonalnych, wyjściowych propozycji, ale wyróżniają ją asymetryczne wypustki.

Sukienka wygląda jakby była wykonana ze zgiętego papieru okiełznanego paskiem. Odstające plisy mogłyby być niebezpieczne dla sylwetki, ale wyraźnie wycięta talia przywraca całości naturalne proporcje, tak że nie trzeba się martwić, że będzie pogrubiać. Dodatkowo rozkloszowane plisy optycznie powiększą biust. Architektoniczny krój nadaje sukience nowoczesności i dynamiki.

Sukienka pochodzi ze sklepu River Island i kosztuje ok. 240zł.

light purple origami dress

Więcej:

Sukienka NIFE - jak z szafy Audrey Hepburn

Co sądisz o tej sukience?
Więcej o: