Kombinezony H&M

Moda na kombinezony trwa już kolejny sezon. Co na wiosnę przygotowało H&M?
Kombinezony H&M Moda na kombinezony trwa już kolejny sezon. Moda na kombinezony pojawiła się nagle i od razu wzbudziła duże kontrowersje. Sieciówka H&M przygotowała kolorowe i zabawne kombinezony. Moda na kombinezony pojawiła się nagle i od razu wzbudziła duże kontrowersje. Najpierw pojawiły się w wydaniu casualowym - głównie jeansowe lub bawełniane - w łączkę, wzorki lub gładkie. Potem ten trend opanował również czerwony dywan, na którym bawełnę zastąpił jedwab lub satyna, a dodatkowo zdobienia w postaci drapowań lub odkrytych pleców. Zwolenniczki zachwycały się ich oryginalnością i wygodą, przeciwniczki doszukiwały się w nich raczej podobieństw do śpiochów, ewentualnie - piżamy. Chociaż kombinezony nadal wywołują raczej skrajne emocje, to już tak nie zaskakują. A fakt, że wciąż pojawiają się sklepach, pokazuje, że cieszą się raczej dużą popularnością. Miło nas zaskoczyła aktualna kolekcja H&M Divided. W jej skład wchodzi dużo casualowych propozycji. Występują w różnych kolorach i wzorach. W H&M znajdziemy zarówno bawełniane kombinezony w łączkę, jak i czarne. W porównaniu z zeszłym rokiem poszerzyły się nogawki. Fason spódnico-spodni sprawia, że z daleka kombinezon można pomylić z obszerną maxi dress. Kombinezony z H&M kosztują od 50 do 100 zł.

Ten trend pojawił się nagle i od razu wzbudził duże kontrowersje. Najpierw pojawiły się w wydaniu casualowym - głównie jeansowe lub bawełniane - w łączkę, wzorki lub gładkie. Potem ten trend opanował również czerwony dywan, na którym bawełnę zastąpił jedwab lub satyna, a dodatkowo zdobienia w postaci drapowań lub odkrytych pleców.

Zwolenniczki zachwycały się ich oryginalnością i wygodą, przeciwniczki doszukiwały się w nich raczej podobieństw do śpiochów, ewentualnie - piżamy.

Chociaż kombinezony nadal wywołują raczej skrajne emocje, to już tak nie zaskakują. A fakt, że wciąż pojawiają się sklepach pokazuje, że cieszą się raczej dużą popularnością.

Miło nas zaskoczyła aktualna kolekcja H&M Divided. W jej skład wchodzi dużo casualowych propozycji. Występują w różnych kolorach i wzorach. W H&M znajdziemy zarówno bawełniane kombinezony w łączkę, jak i czarne. W porównaniu z zeszłym rokiem poszerzyły się nogawki. Fason spódnico-spodni sprawia, że z daleka kombinezon można pomylić z obszerną maxi dress.

Kombinezony z H&M kosztują od 50 do 100zł.

Zobaczcie galerię!

Więcej:

Nowa inicjatywa GAP - Flashion