Retro koszulki od Wranglera

Powroty do przeszłości muszą mieć swój smak nostalgii i lekko przykurzony wygląd. Nowa kolekcja koszulek od Wranglera oddaje ducha Ameryki lat 50.
Retro koszulki Wrangler Wrangler w najnowszej kolekcji koszulek używa dawnej grafiki. Nowa kolekcja koszulek od Wranglera oddaje ducha Ameryki lat 50. Koszulki oddają wolnościowe nastroje młodych ludzi, potrzebę przestrzeni i przeżycia przygody. Powroty do przeszłości muszą mieć swój smak nostalgii i lekko przykurzony wygląd. Nowa kolekcja koszulek od Wranglera oddaje ducha Ameryki lat 50. Na wiosnę/lato 2011 Wrangler wprowadza krótką serię retro koszulek, korzystając z dawnej grafiki marki. Inspiracją dla powstania tej minikolekcji była Ameryka lat 50., i kultowa książka Jacka Kerouaca "W drodze". Koszulki oddają wolnościowe nastroje młodych ludzi, potrzebę przestrzeni i przeżycia przygody. T-shirty z prostymi logotypami, w przybrudzonych kolorach zieleni i bieli pokazują też, czym jest sama marka - ikoniczną, rdzenną amerykańską firmą, która nie zapomina o swoich korzeniach i stara się je kultywować. Koszulki oryginalnie powstały z myślą o mężczyznach, natomiast nikt nie powiedział, że trzeba się tych założeń trzymać...

Na wiosnę/lato 2011 Wrangler wprowadza krótką serięretro koszulek, korzystając z dawnej grafiki marki.

Inspiracją dla powstania tej mini kolekcji była Ameryka lat 50., i kultowa książka Jacka Kerouaca, "W drodze". Koszulki oddają wolnościowe nastroje młodych ludzi, potrzebę przestrzeni i przeżycia przygody.

Retro t-shirty Wrangler, wzór

T-shirty z prostymi logotypami, w przybrudzonych kolorach zieleni i bieli pokazują też czym jest sama marka, ikoniczną, rdzenną amerykańską firmą, która nie zapomina o swoich korzeniach i stara się je kultywować.

Koszulki oryginalnie powstały z myślą o mężczyznach, natomiast nikt nie powiedział, że trzeba się tych założeń trzymać.

Więcej:

Levis, Red Tab, wiosna 2011

Levi's Red Tab - wiosna 2011