Avanti24 / damskie / kostiumy kąpielowe

Kostiumy kąpielowe Asos

kostiumy kąpielowe

Kostiumy kąpielowe

 • Jakie stroje kąpielowe będziemy nosić w 2019 roku? Wybieramy najlepsze fasony

  Jakie stroje kąpielowe będziemy nosić w 2019 roku? Wybieramy najlepsze fasony

  Sezon letni to moment, w którym szukamy najpiękniejszych kostiumów kąpielowych na wakacyjne wyjazdy. Modne stroje kąpielowe 2019 to przede wszystkim modele jednoczęściowe, szydełkowe oraz z wysokim stanem. Zobacz najpiękniejsze kostiumy, które wybrałyśmy!

  Ubrania i dodatki
 • Moda 2019: kostiumy kąpielowe Seafolly

  Moda 2019: kostiumy kąpielowe Seafolly

  Australijska marka kostiumów kąpielowych Seafolly przygotowała barwną kolekcję strojów skrojoną na miarę różnych kobiecych sylwetek. W tym roku Seafolly zadbała nie tylko o to, abyśmy na plaży czuły się piękne i pewne siebie, ale także wykorzystała do produkcji kostiumów kąpielowych materiały...

  News
 • Kostiumy kąpielowe Calzedonia: wybieramy hity kolekcji lato 2019

  Kostiumy kąpielowe Calzedonia: wybieramy hity kolekcji lato 2019

  Na zbliżający się wielkimi krokami sezon plażowy, włoska marka Calzedonia przygotowała bogatą ofertę kostiumów kąpielowych. Wśród najgorętszych trendów 2019 roku nie mogło zabraknąć neonowych kolorów, marszczeń w stylu lat 80. oraz minimalistycznych modeli dla fanek klasyki.

  News
 • Trendy 2019: najpiękniejsze stroje kąpielowe

  Trendy 2019: najpiękniejsze stroje kąpielowe

  Trendy 2019 w modzie plażowej to połączenie współczesnego minimalizmy z akcentami retro z lat 90. Wybraliśmy najpiękniejsze stroje kąpielowe na nowy sezon z popularnych sieciówek i polskich sklepów!

  News
 • Trendy 2019. Nowa kolekcja odzieży plażowej Oysho. W kampanii aktorka Delfine Bafort

  Trendy 2019. Nowa kolekcja odzieży plażowej Oysho. W kampanii aktorka Delfine Bafort

  Letnie trendy 2019 przypominają te ze starych kliszy. W nowym sezonie marka Oysho zaprasza nas do zmysłowego świata aktorki i modelki Delfine Bafort. Belgijska gwiazda została bohaterką najnowszej kampanii, w której opowiada o swojej kobiecości.

  News
 • Stroje kąpielowe 2019: gorące trendy w nowej kolekcji Etam

  Stroje kąpielowe 2019: gorące trendy w nowej kolekcji Etam

  Choć do lata pozostało jeszcze sporo czasu, to znane marki powoli odkrywają swoje wakacyjne karty. Jak co roku mnóstwo kostiumów kąpielowych znajdziemy w sklepach Etam. Wśród propozycji francuskiej firmy nie zabrakło najgorętszych trendów sezonu.

  News