Avanti24 / damskie / sukienki damskie / sukienki z frędzlami

Sukienki z frędzlami

sukienki z frędzlami

Każda kobieta ma w swojej szafie wiele różnych sukienek. Pośród nich obecnie znaleźć się może między innymi sukienka z frędzelkami. Obecnie panuje bowiem moda na takie stylizacje i wiele kobiet decyduje się na to, by po takie sukienki sięgać. Oferowane sukienki z frędzelkami są mocno zróżnicowane. Frędzelki mogą stanowić zakończenie takiej sukienki, mogą być elementem, który będzie tylko po bokach albo znajdzie się w górnej części. Wszystko zależy od producenta, który zdecyduje o stylistyce swojego produktu.

Sukienki z frędzlami

 • Stylizacje na imprezę: stylowe pomysły na wieczór

  Stylizacje na imprezę: stylowe pomysły na wieczór

  Szukasz pomysłu na stylizacje na imprezę? Spieszymy z pomocą i podpowiadamy kilka ciekawych zestawów, które będą w sam raz na tegoroczne spotkania w gronie znajomych.

  Porady stylistek
 • #LETSCELEBRATE: druga odsłona kolekcji Heidi Klum i LIDL

  #LETSCELEBRATE: druga odsłona kolekcji Heidi Klum i LIDL

  4 grudnia odbędzie się premiera kolejnej, po "Heidi & The City", kolekcji autorstwa Heidi Klum i firmy Lidl - "#LETSCELEBRATE". Linia ubrań inspirowana najbardziej ekscytującym czasem w roku składa się z eleganckich produktów typu basic i modnych dodatków, idealnych na czas świąteczno-sylwestrowy.

  Nowe kolekcje
 • Frędzle w wersji wieczorowej - szyk według bohemy

  Frędzle w wersji wieczorowej - szyk według bohemy

  Jeśli miałybyśmy wymienić najważniejsze hity sezonu - frędzle znalazłyby się w ścisłej czołówce. Z uwielbieniem nosimy je w codziennych stylizacjach jako motyw przewodni czy też jako dodatek. Jednak frędzle coraz częściej pojawiają się na salonach i w wersji wieczorowej mają się równie dobrze.

  Trendy