Avanti24 / damskie / płaszcze / prochowce

Prochowce

prochowce

Prochowce

 • Dobrana para: jesienny płaszcz i kapelusz

  Dobrana para: jesienny płaszcz i kapelusz

  Ten romans zaczyna się wraz z pierwszym spadającym liściem. Lekki płaszcz i kapelusz to nieodłączne elementy każdej jesieni. Jakie modele wybieramy na ten sezon? Gdzie je znaleźć i z czym zestawić? Koniecznie sprawdźcie!

  Ubrania i dodatki
 • Dobra inwestycja - prochowiec na jesień

  Dobra inwestycja - prochowiec na jesień

  Jeśli mówimy o jesiennych okryciach wierzchnich, prochowiec nie ma sobie równych. Przez lata pozyskiwał sobie szerokie grono fanów zaczynając od gwiazd światowego formatu po streetstyle'owych trendsetterów. Dlaczego stał się zakupem, w który nie obawiamy się zainwestować? Sprawdźcie!

  Ubrania i dodatki
 • Trencz w stylu Burberry - idealny płaszcz na wiosnę

  Trencz w stylu Burberry - idealny płaszcz na wiosnę

  Wśród dziesięciu rzeczy, jakie każda kobieta powinna mieć w swojej szafie jest trencz. To wręcz kultowy fason, który sprzyja każdej sylwetce i świetnie wygląda dosłownie do wszystkiego. Dodaje szyku i elegancji i jest uwielbiany przez kobiety. Przygotowałyśmy dla Ciebie kilkadziesiąt propozycji z...

  Ubrania i dodatki
 • Najpiękniejsze prochowce na wiosnę - nasz przegląd

  Najpiękniejsze prochowce na wiosnę - nasz przegląd

  Jeśli szukasz kurtki lub płaszcza na wiosnę najlepszym wyborem będzie długi prochowiec. Możesz wybrać ten klasyczny, beżowy, wiązany w pasie i zapinany na duże guziki lub którąś ze współczesnych wersji tego niezwykłego ubrania. Sprawdź razem z nami jakie prochowce na wiosnę wybrać.

  Ubrania i dodatki