Avanti24 / damskie / kurtki damskie / kurtki sportowe

Kurtki sportowe

kurtki sportowe

Wśród licznych propozycji w sklepach odzieżowych znajdują się również kurtki sportowe, które sprzedają się doskonale. Nawet jeśli na co dzień ubieramy się elegancko to jednak są takie momenty, w których kurtki sportowe mogą się okazać najlepszym możliwym rozwiązaniem. Jeśli wybieramy się na urlop to wydaje się, że sportowy strój będzie zdecydowanie lepszą propozycją niż jakieś eleganckie dodatki. Dlatego przynajmniej jednak kurtka sportowa w damskiej i męskiej szafie powinna się znaleźć, a prędzej czy później na pewno się przyda.

Kurtki sportowe

 • Kurtki, płaszcze i bluzy sportowe polskiej marki 4F. Przeceny nawet do 40%!

  Kurtki, płaszcze i bluzy sportowe polskiej marki 4F. Przeceny nawet do 40%!

  4F to polska marka odzieżowa, która zajmuje się sprzedażą ubrań i obuwia sportowego. W ich ofercie znalazłyśmy świetne kurtki, płaszcze i bluzy idealne na jesienną niepogodę. Większość z tych rzeczy jest teraz na wyprzedaży - są przecenione prawie o połowę! Zobacz nasze propozycje.

  Ubrania i dodatki
 • Kurtki softshellowe: jak wybierać i do czego nosić?

  Kurtki softshellowe: jak wybierać i do czego nosić?

  Kurtki softshellowe będą idealną propozycją dla wszystkich aktywnych kobiet, które szukają lekkiego, chroniącego przed wiatrem okrycia wierzchniego. Sprawdzają się podczas joggingu, jazdy na rowerze oraz pieszych wędrówek, ale przydadzą się również w miejskich warunkach.

  News