Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę! Piosenkarka zdecydowała się na ostre cięcie!

Piosenkarka znana jest ze swoich długich, czarnych włosów. Ewelina Lisowska właśnie opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie w zupełnie nowej fryzurze! Artystka postawiła na najmodniejszą w tym roku grzywkę! Sprawdźcie jak prezentuje się w nowym looku!

Ewelina Lisowska w nowej fryzurze

Ewelina Lisowska wcześniej nie eksperymentowała ze swoją fryzurą. Jej znakiem rozpoznawczym stały się czarne, długie włosy, które często nosiła rozpuszczone lub związane w wygodnego kuca. Wczoraj piosenkarka zaskoczyła swoich fanów publikując zdjęcie z grzywką. Uczesanie to prawdziwy hit tego roku. Na ten sam krok zdecydowała się również Anna Lewandowska, Joanna Liszowska i Paulina Krupińska. Gwiazda postanowiła również nieco skrócić swoje włosy. Pod zdjęciem piosenkarki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od jej fanów, dlatego można przypuszczać, że zmiana to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Ewelina Lisowska zastanawia się nad przyszłością

Zmiana fryzury to dla niemal każdej kobiety duży krok. Nie każdy często decyduje się na tak drastyczne zmiany. Ewelina Lisowska przyznała w opisie pod najnowszym zdjęciem, że zmiana fryzury była spowodowana brakiem pomysłu, co może zrobić ze swoim życiem. Gwiazda niedawno wzięła udział w popularnym programie, w którym zajęła trzecie miejsce. Nagrania i przygotowania z pewnością zabierały jej sporo czasu, dlatego nie dziwi nas, że po zakończeniu tej przygody piosenkarka nie wie czym, oprócz licznych koncertów, tym razem wypełnić swój kalendarz.

Styl Eweliny Lisowskiej

Z całą pewnością piosenkarka należy do tych ludzi, którzy przeszli niezwykłą transformację swojego stylu. Na początku kariery Ewelina Lisowska stawiała na podkreślone oczy i charakterystyczną gwiazdkę pod prawym okiem. W pewnym momencie artystka zrezygnowała ze swojego dotychczasowego wizerunku na rzecz bardziej kobiecych stylizacji. Dziś Ewelina Lisowska chętnie wkłada na dopasowane sukienki podkreślające jej sylwetkę. W makijażu stawia na efekt glow oraz na najmodniejszy make up oczu wydobywający głębię jej spojrzenia.

Więcej o: