Puccini w Biedronce - walizki i torebki ze specjalnej kolekcji wkrótce trafią do sprzedaży

Biedronka szykuje kolejną niespodziankę dla swoich klientów. Już wkrótce w sklepach sieci pojawi się specjalna kolekcja walizek i torebek polskiej marki Puccini. Limitowana linia nosi tytuł "Gdziekolwiek jesteś" i dedykowana jest podróżującym kobietom.

Puccini w Biedronce - specjalna kolekcja walizek i torebek polskiej marki

Od 17 czerwca w sklepach Biedronka będzie można kupić produkty znanej polskiej marki Puccini. Do sieci trafią walizki i torebki damskie, które przydadzą się podczas letnich podróży. Współpraca Biedronki i Puccini odbywa się pod hasłem "Gdziekolwiek jesteś". Kolekcja dedykowana jest aktywnym kobietom, które lubią krótkie i długie wyjazdy i dostępna będzie wyłącznie w sklepach Biedronka.  

Dziewiętnaście modeli torebek

W kolekcji Puccini dla Biedronki znalazło się aż 19 modeli torebekW kolekcji Puccini dla Biedronki znalazło się aż 19 modeli torebek Kolaż Avanti24 / Mat. prasowe

W kolekcji dla Biedronki znalazły się eleganckie torebki, dobre na co dzień i do pracy, ale też praktyczne w podróży. Są wśród nich małe listonoszki na pasku, pojemna "shopperka", plecak zapinany na magnes (idealny na wycieczki ze zwiedzaniem!), a także stylowy model torebki ze złotymi elementami oraz podszewką z logo Puccini.

Zanim klient weźmie do ręki produkt marki Puccini, muszę osobiście dopilnować każdego szczegółu. Staram się dbać o najmniejszy detal. Jestem właścicielką marki, ale też kobietą. Moją ambicją jest zatem przekazywanie szczególnie wymagającym klientkom tylko doskonałych, starannie wykonanych torebek oraz walizek niezbędnych podczas podróży, nie tylko wakacyjnych

- mówi Izabela Kozina, prezes marki Puccini. W całej kolekcji jest aż 19 modeli torebek w różnych wzorach i kolorach. Torebki wykonane są ze sztucznej skóry. 

Walizki i torebki w dobrej cenie

Oprócz torebek, w Biedronce będzie można kupić dwa zestawy walizek Puccini w dwóch kolorach: granatowym i czarnym. Walizki będą dostępne w trzech rozmiatach: małe, średnie i duże.

Walizki Puccini - kolekcja dla BiedronkiWalizki Puccini - kolekcja dla Biedronki Mat. prasowe

Puccini to kolejna polska marka, która zdecydowała się na współpracę z Biedronką. Wcześniej w sklepach tej sieci można było kupić buty L37 albo dodatki od Macieja Zienia. 

Dzięki trwającej już od kilku lat współpracy ze znanymi polskimi projektantami możemy zaoferować klientom ciekawe produkty wysokiej jakości, zgodne z modowymi trendami. Torebki i walizki Puccini z pewnością spodobają się naszym wymagającym klientom i będą im towarzyszyć w podróżach po całym świecie

- mówi Monika Bogusz, menedżer ds. marki w Jeronimo Martins Polska. Ceny produktów zaczynają się od 99 złotych i będą dostępne w sklepach Biedronki w całej Polsce. Marka Puccini powstała w 1999 roku, a jej specjalnością są walizki i galanteria skórzana. Właścicielami firmy są Izabela i Mirosław Kozina.

Torebka Puccini z kolekcji dla BiedronkiTorebka Puccini z kolekcji dla Biedronki Mat. prasowe

Sekret torebki od Louis Vuitton - jej przeznaczenie miało być inne!

Więcej o: