Nike stworzył kolekcję dla fanów "Stranger Things". Już wkrótce na Netflixie premiera nowego sezonu

Fani "Stranger Things" mają dwa duże powody do zadowolenia: już wkrótce na Netflixie pojawi się pierwszy odcinek nowego sezonu. Za to w sklepach Nike będzie można kupić buty i ubrania z motywami z popularnego serialu.

Kolekcja Nike x "Stranger Things"

Już 4 lipca na Netflixie pojawi się pierwszy odcinek nowego sezonu "Stranger Things". Tym razem fani serialu będą mogli zasiąść przed komputerami w ubraniach z motywami nawiązującymi do ulubionej produkcji. Wszystko dzięki Nike! W związku z premierą nowej części "Stranger Things" w sklepach marki pojawi się specjalnie przygotowana kolekcja butów i ubrań. Jak można było się spodziewać, dominuje w niej styl i kolorystyka z lat 80. - dekadzie, w której toczy się akcja serialu. Stylizacja na lata 80. to ważny element produkcji, przewijają się w niej znane brandy m.in. właśnie kultowe modele butów Nike.

Wielki powrót lat 80. Nike i "Stranger Things" - co znalazło się w kolekcji i kiedy będzie dostępna?  

Kolekcja Nike i "Stranger Things" to wielki powrót do przeszłości. Sportowa marka proponuje kultowe modele obuwia z lat 80., takie jak Cortez, Blazer i Tailwind w nowych wersjach kolorystycznych. Pierwszy rzut kolekcji pojawi się w sklepach 27 czerwca. Będą to buty i ubrania utrzymane w zielono-pomarańczowej palecie, nawiązującej do barw serialowego liceum w Hawkins. Wśród ubrań będą m.in. koszulki, bluzy i czapki z daszkiem.

Nike x 'Stranger Things' - The Hawkins High PackNike x 'Stranger Things' - The Hawkins High Pack Mat. prasowe

Drugi "drop" będzie dostępny w sklepach Nike od 1 lipca. Znajdą się w nim buty w kolorystyce amerykańskiej flagi. Premiera "Stranger Things" zbiega się z amerykańskim świętem niepodległości, stąd linia "Og Pack/Independence Day".

Nike x 'Stranger Things' - OG PackNike x 'Stranger Things' - OG Pack Mat. prasowe


  

Więcej o: