Najlepsze kolory na wiosnę 2019? Soczyste! Grażyna Torbicka w Cannes to doskonały przykład

Wiosna 2019 jest barwna i soczysta! Mocny kolor nie kłóci się z minimalizmem. Najbardziej pożądane sukienki są proste i jednolite. Przykład? Kreacja Grażyny Torbickiej z Cannes. U polskich projektantów znaleźliśmy podobne.

Grażyna Torbicka w Cannes - elegancka i kolor idą w parze

Festiwal w Cannes trwa! Na miejscu znajduje się Grażyna Torbicka, która pojechała na festiwal z marką L'Oreal. Stylizacje dziennikarki zachwycają, szczególnie te, które Torbicka wybiera na mniej oficjalne wydarzenia odbywające się w ciągu dnia. Dziennikarka przeprowadziła wywiad z Andie MacDowell ubrana w długą sukienkę o pięknym odcieniu pomarańczu. Rozmówczyni również nie zawiodła w kwestii kolorów. Aktorka miała na sobie różowy trencz, który dobrała do białej, klasycznej bazy.

Grażyna Torbicka w CannesGrażyna Torbicka w Cannes Mat. prasowe

Soczyste barwy to jeden z najważniejszych trendów na wiosnę 2019. Świetnie sprawdzają się pod postacią jednolitych sukienek i okryć wierzchnich. Modne kolory można śmiało ze sobą zestawiać: pomarańcz z różem albo czerwienią, żółty z fuksją albo pistacją. Fanki minimalizmu również będą zadowolone. Wyraźny odcień wcale nie musi oznaczać pożegnania z uwielbianą prostotą. Przykład - Grażyna Torbicka i Andie MacDowell w Cannes! Obie panie prezentowały się elegancko, z klasą, ale też na czasie!

Ubrania w soczystych kolorach na wiosnę 2019 [TOP 5] 

Przejrzeliśmy ofertę polskich projektantów i znanych marek w poszukiwaniu ubrań w modnych, soczystych kolorach. Nasze "Top 5" to nie tylko sukienki! Zobacz, na co warto zwrócić uwagę w nowym sezonie i pamiętaj, że czasami warto zainwestować w nieco droższy produkt lepszej jakości.

Sukienka Elementy - 329 zł

Sukienka Lara - ElementySukienka Lara - Elementy www.elementywear.com

Trencz Elementy - 469 zł

Płaszcz Wave - ElementyPłaszcz Wave - Elementy www.elementywear.com

Limonkowy kombinezon Uterque - 715 zł

Kombinezon limonkowy UterqueKombinezon limonkowy Uterque www.uterque.com

Strój kąpielowy Nudyess - 299 zł

Strój kąpielowy NudyessStrój kąpielowy Nudyess www.nudyess.com

Mokasyny Paso a Paso - 342 zł

Mokasyny Paso a PasoMokasyny Paso a Paso www.store.pasoapaso.pl

Więcej o: