TK Maxx i THE ODDER SIDE w słusznej sprawie: charytatywna kolekcja gumek do włosów i przypinek

Bohaterskość jest motywem przewodnim kolekcji charytatywnej, którą dla TK Maxx stworzyły projektantki THE ODDER SIDE. Polska marka i amerykański gigant chcą w ten sposób wesprzeć dzieci w trudnej sytuacji rodzinnej lub materialnej.

Cztery przypinki w kształcie pioruna, gwiazdki, serduszka i wstążki oraz linia gumek do włosów w stylu lat 90. składają się na specjalną, limitowaną kolekcją TK Maxx i THE ODDER SIDE. Całość inspirowana jest motywem bohaterskości - marki chcą w ten sposób pokazać uznanie m.in. dla podopiecznych Akademii Przyszłości, którzy przezwyciężają swoje problemy oraz przedstawicieli fundacji, którzy codziennie wspierają dzieci w walce o lepsze jutro. Gadżety zostały utrzymane w minimalistycznej stylistyce i jasnych wiosenno-letnich kolorach oraz wyprodukowane w Polsce. Świetnie się sprawdzą jako dodatki lub uzupełnienie klasycznych elementów garderoby.

Efekt współpracy TK Maxx i THE ODDER SIDE to linia przypinek i gumek do włosówEfekt współpracy TK Maxx i THE ODDER SIDE to linia przypinek i gumek do włosów mat. prasowe

Bardzo się cieszymy ze współpracy z TK Maxx. Dzięki temu projektowi możemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują i spełnić ich marzenia. - mówi Justyna Przygońska, współtwórczyni THE ODDER SIDE, jej wspólniczka Brygida Handzelewicz-Wacławek dodaje: Dzięki takim inicjatywom jak ta, każdy z nas może w prosty sposób wesprzeć dzieci w walce z ich problemami i przy okazji pokazać, że nie potrzebujemy peleryn oraz nadprzyrodzonych mocy, aby zostać bohaterami! 

Gumki do włosów (9,99 zł) i przypinki (4,99 zł/szt.), będą dostępne tylko w TK Maxx. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz dzieci z lokalnych społeczności, którymi opiekuje się Akademia Przyszłości.

Więcej o: