Szalony Weekend w Designer Outlet Warszawa. Gościem specjalnym jest marka LaMania

Kolejny raz Designer Outlet Warszawa organizuje imprezę z cyklu Szalony Weekend. To trzy dni atrakcji i wyjątkowych rabatów. W tym roku gościem specjalnym jest marka LaMania.

Szalony Weekend to idealna okazja, ale zrobić wiosenne zakupy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Imprezę cyklicznie organizuje Designer Outlet Warszawa. W tym roku gościem specjalnym jest LaMania - marka założona kilka lat temu przez Joannę Przetakiewicz. Jej ojcem chrzestnym była sam Karl Lagerfeld! LaMania ma w ten weekend w Designer Outlet Warszawa swój pop-up corner, w którym prowadzi wyjątkową wyprzedaż swoich kolekcji. 

Kolejna atrakcja to specjalne strefy trendów. Zaprojektowane przez scenografa przestrzenie utrzymane      w najmodniejszych kolorach dyktowanych przez PANTONE będą znakomitym tłem do instagramowych relacji. Stylizacje złożone z oferty butików Designer Outlet Warszawa przygotowane przez blogerów modowych i stylistkę Kanię Kamińską.

Gość specjalny tegorocznej edycji to marka LaManiaGość specjalny tegorocznej edycji to marka LaMania mat. prasowe

Dodatkową niespodzianką przygotowaną dla gości centrum będzie „coś dla duszy”. Po raz pierwszy w przestrzeni publicznej pojawi się zauważona przez światowe influencerki m.in. Kaję Gerber i Anję Rubik rysowniczka modowa Monika Karpisiak. Jeden z korytarzy zamieni się w małą galerię sztuki. Na specjalnych ekspozytorach będzie można obejrzeć jedenaście prac inspirowanych pokazami największych Domów Mody.

Więcej o: