Lana del Rey gwiazdą Open'er Festival 2019

Lana Del Rey dołacza do składu Open'er Festival 2019 Powered by Orange jako sobotnia co-headlinerka

Lana Del Rey to nie tylko piosenkarka, ale także ikona popkultury, która często współpracuje z fimowcami oraz projektantami mody. W tym roku artystka wyda swój szósty album zatytułowany "Norman Fucking Rockwell", a premierowe utwory z nowej płyty na pewno będzie można usłyszeć podczas Open'er Festival 2019 Powered by Orange, który odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2019 roku.

Lana Del Ray na Open'er Festival 2019

Lana Del Rey i Jared LetoLana Del Rey i Jared Leto Gucci

Kariera artystki nabrała tempa w 2011 roku za sprawą singla "Video Games" oraz wideoclipu, który na YouTube obejrzało do tej pory ponad 207 milionów użytkowników. Nie tylko muzyczna twórczość Lany Del Ray podbiła serca fanów na całym świecie, ale także retro stylistyka artystki nawiązująca do przełomu lat 50. oraz 60. Album „Born to Die” stał się jedną z najważniejszych i najlepiej sprzedających się płyt 2012 roku. Kolejne płyty piosenkarki utrwaliły jej gwiazdorski status, a piosenka zaczęła współpracować także z projektantami. W 2019 roku Lana Del Rey oraz Jared Leto zostali ambasadorami nowego zapachu Gucci "Guilty". 

Kto wystąpi na  Open'er Festival 2019

Do festiwalu zostały jeszcze trzy miesiące, a organizatorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego zdania, jeśli chodzi o tegoroczny line up. Do tej pory potwierdzono, że podczas festiwalu na scenie pojawią się między innymi:

Travis Scott

The Strokes

The Smashing Pumpkins

Swedish House Mafia

Anna Calvi

Jungle

Kodaline

Perry Farrell's Kind Heaven Orchestra

Rudimental

Rosalia

Vampire Weekend

Tom Walker

The Voidz

Więcej o: