Nowa kolekcja Rose Avenue: sukienki dla druhen i... dla panny młodej!

Dwa lata temu Rose Avenue zadebiutowało na rynku z bardzo ciekawym konceptem. Twórczynie marki zaprojektowały sukienkę dla druhny, którą można wiązać na 30 różnych sposobów. Od jakiegoś czasu brand poszerza asortyment - teraz w ofercie znajdziemy nawet kreacje dla panny młodej!

Dwa lata temu Karolina Jakimiak-Kwaśniewska i Natalia Orłowska wprowadziły na rynek rewolucyjną sukienkę wieczorową. Góra kreacji Rose Avenue jest zrobiona z dwóch materiałowych szarf, które pozwalają stworzyć 30 różnych kombinacji wiązania. Dół jest długi i rozkloszowany. Dziewczyny tworzyły ten model z myślą o druhnach, ale jest on na tyle uniwersalny i wielozadaniowy, że sprawdzi się także podczas wielu innych okazji. W tym sezonie flagowa sukienka marki występuje w kilku odcieniach: szarości, bladym różu, butelkowym zielonym czy odcieniu liliowym. Ale poza stałą kolorystyką, Rose Avenue daje także możliwość personalizacji projektu i wybór odcienia spośród aż sześćdziesięciu.

Flagowy projekt Rose Avenue to sukienka, którą można wiązać na 30 różnych sposobówFlagowy projekt Rose Avenue to sukienka, którą można wiązać na 30 różnych sposobów mat. prasowe

Sukienka Rose AvenueSukienka Rose Avenue mat. prasowe

W ofercie Rose Avenue są od jakiegoś czasu dostępne także inne kreacje, m.in. seledynowa i jasnoróżowa satynowa sukienka na cienkich ramiączkach. Ciekawie prezentuje się także model w kolorze butelkowej zieleni z długim rękawem i dekoltem w serek. Gorąca nowość marki to trzy suknie ślubne! Co ważne będą one szyte w ciągu dwóch tygodni od zamówienia.

Nowość marki to sukienki ślubneNowość marki to sukienki ślubne mat. prasowe

Suknia ślubna Rose AvenueSuknia ślubna Rose Avenue mat. prasowe

Chcemy zrewolucjonizować modę ślubną w Polsce, gdzie czas oczekiwania na sukienkę wynosi nawet pół roku. Otrzymuje się ją od pracowni nawet tydzień przed ślubem i wcale nie wygląda ona idealnie. Sama przeżyłam koszmar z suknią ślubną, dlatego wraz Karoliną oferujemy proste kroje, na które nie trzeba czekać dłużej niż 14 dni – mówi Natalia Orłowska.

Wieczorowe kreacje Rose AvenueWieczorowe kreacje Rose Avenue mat. prasowe

Więcej o: