4F - nowa kolekcja do jogi z Karoliną Erdmann w roli głównej

Marka 4F wprowadza do oferty kolekcję ubrań sportowych Skin to Skin przeznaczonych do uprawiania jogi. Twarzą kampanii została Karolina Erdmann, założycielka Yoga Beat Studio i autorka metody treningowej Yoga Beat.

4F - kolekcja do jogi Skin to Skin

Nowa linia Sin to Skin marki 4F to ubrania sportowe dedykowane kobietom, które uprawiają jogę. Nazwa odwołuje się do idealnego dopasowania strojów, które podczas ćwiczeń są jak "druga skóra". Dla projektantów marki ważne było również uzyskanie harmonii kolorystycznej, stąd stonowane odcienie różu, któremu towarzyszy klasyczna czerń. Niektóre elementy kolekcji zostały ozdobione kwiatowym nadrukiem, dodając zestawom romantycznej kobiecości. Jeśli bliżej przyjrzymy się ubraniom, zauważymy detale w modnym kolorze różowego złota.

Kolekcja do jogi 4F Skin to SkinKolekcja do jogi 4F Skin to Skin Mat. prasowe

Co znajdziemy w kolekcji do jogi 4F?

Kolekcja do jogi 4F to nie tylko mocno przylegające stroje, ale również produkty luźniejsze, skierowane do pań, które preferują swobodne kroje. Skin to Skin daje możliwość różnorodnej konfiguracji zestawów: z długim lub krótkim rękawem, z dłuższymi lub krótszymi nogawkami, a także o dopasowanej lub swobodnej formie. Dzięki tak skomponowanej kolekcji każda kobieta będzie mogła stworzyć własny zestaw odpowiadający jej indywidualnym potrzebom. Oprócz tego, w niektórych modelach legginsów zastosowano paski, które można założyć pod stopę. Kolekcję ubrać uzupełniono przydatnymi akcesoriami: torbą na matę i shakerami.

Kolekcja do jogi 4F Skin to SkinKolekcja do jogi 4F Skin to Skin Mat. prasowe

Skin to Skin od 4F - tkaniny

W kolekcji wykorzystano miękkie i przyjemne w dotyku tkaniny, ale projektantom zależało również, by dobrze sprawdzały się przy wysiłku fizycznym. Stroje wykonano z oddychających materiałów: Tencel i Lyocell. Bieliznę, legginsy oraz bokserkę przygotowano wykorzystując bezszwową technologię 4F.

Twarzą kampanii została Karolina Erdmann, znana trenerka jogi, założycielka warszawskiego Yoga Beat Studio.

Kolekcja do jogi 4F Skin to SkinKolekcja do jogi 4F Skin to Skin Mat. prasowe

Więcej o: