Modne fryzury 2019: irokez Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska to specjalistka nie tylko od dobrze urządzonych wnętrz, ale również częstych...metamorfoz! Gwiazda niedawno zaskoczyła widzów nową fryzurą. To modny irokez, w którym Dorota Szelągowska wygląda pięknie.

Dorota Szelągowska w nowej fryzurze

Dorotę Szelągowską uwielbiamy przede wszystkim za piękny, szeroki uśmiech, ale podziwiamy również jej odwagę w żonglowaniu stylizacjami. Mamy na myśli nie tylko ubiór, ale przede wszystkim fryzury! Ekspertka aranżacji wnętrz lubi eksperymentować z włosami i nie boi się nowych wyzwań. Tym razem zaprezentowała modne cięcie, które umożliwia jej postawienie irokeza. Modne fryzury 2019 dla krótkich włosów są odważne i szalenie stylowe. Irokez na głowie pomaga optycznie wyszczuplić twarz i wydłużyć sylwetkę. Jeśli dobrze przygotowany przez fryzjera, nie wymaga potem dużo pracy w codziennym ułożeniu włosów. Jak widać na zdjęciach, Dorota Szelągowska radzi sobie z nim świetnie. Taka fryzura pasuje zarówno "na ścianki", jak i do codziennej pracy w biurze i poza nim.

Dorota Szelągowska przeszła ostatnio sporą metamorfozę. Z płaskiego uczesania "na boba" przeszła na dużo bardziej dynamicznego irokeza. Musimy przyznać, że w tej drugiej fryzurze jest jej znacznie lepiej! Gwiazdę TVNu wolimy też w jaśniejszych włosach. Nie ma wątpliwości, że w przypadku Doroty kolor blond rozświetla twarz i ją odmładza.

Dorota Szelagowska w poprzedniej fryzurzeDorota Szelagowska w poprzedniej fryzurze KAPIF.pl

Modne fryzury 2019

O modne fryzury na nowy sezon zapytaliśmy też mistrzów fryzjerstwa z warszawskiego salonu 1909. Zdradzili nam oni trzy wskazówki, dzięki którym twoje uczesanie będzie wygodne i na czasie. Modne fryzury 2019 przejawiają się nie tylko w ostrych cięciach, ale również oryginalnej koloryzacji, która podkreśli twój charakter.       

Więcej o: