Walentynki 2019. Pomysły na walentynki: jaki prezent na walentynki wybrać?

Walentynki 2019. Pomysły na walentynki: jaki prezent na walentynki wybrać? Przejrzałyśmy ofertę popularnych marek odzieżowych oraz kosmetycznych i wybrałyśmy najciekawsze produkty, idealne w ramach walentynkowego prezentu.

Walentynki 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Wybrałyśmy takie prezenty na walentynki, którymi chciałybyśmy zostać w tym roku obdarowane. Na naszej liście znajdziecie zarówno ubrania i dodatki popularnych marek, jak i upominki kosmetyczne. Wszystkie nawiązują oczywiście do święta zakochanych. 

Walentynki 2019. Pomysły na walentynki: jaki prezent na walentynki wybrać?Prezenty na walentynki 

Prezenty na walentynkiPrezenty na walentynki mat. prasowe Lidia Kalita, Swatch, Converse

Nie ma chyba marki, czy to odzieżowej czy kosmetycznej, która z okazji walentynek nie przygotowałaby specjalnej kolekcji. Choć wiele z nas deklaruje, że walentynek nie obchodzi, to nadal jest to święto, w czasie którego chętnie obdarowujemy się prezentami. 

Lidia Kalita zaprosiła do współpracy rysowniczkę młodego pokolenia - Ewę Siarkiewicz. Efektem jest limitowana kolekcja T-shirtów ozdobiona rysunkami greckich kochanków. Marka Converse z myślą o walentynkach wypuściła specjalną kolekcję modelu Chuck z barwnymi serduszkami na cholewce. Swatch przygotował specjalną edycję zegarka ozdobionego trzema transparentnymi serduszkami. 

Prezent na walentynki: pielęgnacja 

Pomysły na walentynkowe prezentyPomysły na walentynkowe prezenty mat. prasowe L'Occitane, The Body Shop, IsaDora, Yope

IsaDora przygotowała nową odsłonę bestsellerowych pomadek Perfect Matt& Perfect Moisture w nowych opakowaniach w głębokim odcieniu różu oraz czerwieni. Marka The Body Shop postanowiła zadbać o nasze zmysły proponując na walentynki relaksujące zabiegi, które można wykonać w domowym zaciszu. Peeling oraz mocno nawilżajace masło na początek, na zakończenie rytuału zmysłowy olejek do masażu z lawendą. L'Occitane przedstawia limitowaną edycję walentynkową kosmetyków z masłem shea. Romantyczne opakowania tych produktów ozdobione motywami kwiatowymi i hasłem "Mon Amour" zaprojektowała znana marka Rifle Paper Co. Polka marka YOPE przygotowała specjalną edycję świecy o zapachu kadzidła oraz naturalny żel pod prysznić o zapachu Róży i Kadzidłowca. 

Więcej o: