Moda 2019: wiosenna kolekcja F&F

Moda z Tesco? Czemu nie! Brytyjska marka odzieżowa dostępna w popularnym dyskoncie udowadnia, że doskonale orientuje się w najgorętszych trendach sezonu. W wiosennej kolekcji proponuje odważne nadruki i soczystą kolorystykę.

Kolejne popularne marki odzieżowe pokazują swoją interpretację trendów sezonu wiosna-lato 2019. Wiemy już, czego możemy się spodziewać po najnowszej kolekcji marki Orsay, znamy również propozycje projektantów Mango i Zara na najbliższe tygodnie. Moda 2019 stawia na mocne kolory oraz lansuje odważne nadruki. 

Moda 2019: wiosenna kolekcja F&F - modne wzory i kolory 

Wiosenna kolekcja F&FWiosenna kolekcja F&F mat. prasowe

Brytyjska marka F&F chce nas przekonać do ubrań ozdobionych ciekawymi nadrukami. Oprócz klasycznych w wiosenno-letnim sezonie pasków czy tropikalnych printów, F&F proponuje eleganckie groszki, drapieżne cętki oraz motywy zaczerpnięte z retro chust. Ziemistą paletę kolorów, w której królują beż, rdzwy pomarańcz i toffi, uzupełniają rozbielone błękity i pudrowy róż. 

Moda 2019: wiosenna kolekcja F&F 

Sukienka z wiosennej kolekcji F&FSukienka z wiosennej kolekcji F&F mat. prasowe

Klasyczne fasony wiosennych sukienek i kolorowych kombinezonów ozdabiają haftowane detale, fantazyjne pompony i frędzle oraz kwieciste wykończenia. W wakacyjnej linii inspirowanej francuską riwierą pojawią się delikatne marszczenia oraz odważne nadruki. 

Więcej o: