Walentynki 2019: romantyczna kolekcja Top Secret

Walentynki 2019 już za tydzień. Wiele marek postanowiło uczcić ten dzień wypuszczając na rynek specjalne limitowane kolekcje. Ubrania i dodatki inspirowane świętem zakochanych znajdziemy także w Top Secret.

Top Secret swoją specjalną walentynkową kolekcję opiera na dwóch barwach najbardziej kojarzących się ze świętem zakochanych. Czerwień i róż to zresztą także jedno z najmodniejszych połączeń kolorystycznych sezonu wiosenno-letniego. 

Top Secret na Walentynki przygotowało specjalną kolekcjęTop Secret na Walentynki przygotowało specjalną kolekcję mat. prasowe

Na walentynki 2019 polska marka proponuje m.in. romantyczne, długie, szyfonowe sukienki w kwiatowy wzór, dziewczęce mini, ażurowe sweterki oraz koszule w stylu boho z ciekawymi wycięciami. Miłośniczkom nieco bardziej eleganckiego stylu spodoba się czerwony garnitur, czy prosty, pudrowo-różowy płaszcz. 

Garnitur i płaszcz z walentynkowej kolekcji Top SecretGarnitur i płaszcz z walentynkowej kolekcji Top Secret mat. prasowe

Walentynki w Top SecretWalentynki w Top Secret mat. prasowe

W kolekcji Top Secret znajdziemy także bardziej bezpośrednie odniesienia do Walentynek: koszulę z nieco komiksowo potraktowanym wzorem serc, t-shirty z odważnymi hasłami, czy bluzę z aplikacjami.

Walentynkowa odsłona Top SecretWalentynkowa odsłona Top Secret mat. prasowe

Walentynki w Top SecretWalentynki w Top Secret mat. prasowe

Więcej o: