Moda 2019: Reebok Classic i Gigi Hadid prezentują kapsułową kolekcję

Moda 2019 obfituje w gwiazdorskie kolekcje. Reebok Classic zaprosił do współpracy swoją wieloletnią ambasadorkę, Gigi Hadid. Efektem wspólnych działań jest kapsułowa kolekcja od dziś dostępna w sprzedaży.

Gigi Hadid od wielu lat współpracuje z marką Reebok. Do tej pory modelka była jedynie ambasadorką sportowego brandu, w 2019 roku została zaproszona do stworzenia wspólnej, kapsułowej kolekcji, która trafi do sprzedaży 5 lutego.

Moda 2019: kolekcja Reebok Classic i Gigi Hadid 

Gigi Hadid i Reebok Classic: kolekcja nawiązuje do lat 90.Gigi Hadid i Reebok Classic: kolekcja nawiązuje do lat 90. mat. prasowe

Gigi Hadid to jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek, od wielu lat współpracująca z jedną z największych marek sportowych na świecie - Reebok. Hadid doskonale odnajduje się w świecie sportu. Modelka była kiedyś utalentowaną siatkarką, obecnie jest wielką fanką jazdy konnej. 

Kolekcja Reebok Classic oraz Gigi Hadid to połączenie korzeni marki oraz podejścia modelki do sportu. Doskonale widać w niej nawiązania do stylu i mody lat 90. Także sesja zdjęciowa promująca kolekcję to ukłon w stronę retro stylistyki czasów dzieciństwa, ale także czytelne inspiracje do sukcesów Hadid w świecie mody. Niekwestionowaną gwiazdą kolekcji jest nowy model butów Aztrek Double, czyli odświeżona wersja klasyków z lat 90.

Więcej o: