Lara Gessler stworzyła kolekcję sukni ślubnych. Czy niedługo sama znów założy jedną z nich?

Lara Gessler rozstała się z mężem niecałe półtora roku po tym, jak para powiedziała sobie "tak". Córka Magdy Gessler jest ponoć szczęśliwie zakochana w innym mężczyźnie. Być może już wkrótce będzie miała okazję założyć jedną z własnych sukni ślubnych, zaprojektowanych dla Juliette Atelier?

Lara Gessler projektuje suknie ślubne

Lara Gessler doskonale odnajduje się nie tylko w środowisku kulinarnym. Córka słynnej restauratorki Magdy Gessler postanowiła zaprojektować suknie ślubne. Kolekcja powstała niedługo po zawarciu związku małżeńskiego z Pawłem Ruczem, który dziś jest już jej "eks". Jak sama tłumaczyła, szykując się do ślubu, trudno jej było znaleźć idealną kreację. Lara marzyła o sukience w stylu boho i taki styl mają wszystkie modele, które stworzyła we współpracy z Juliette Atelier. Gwiazda postawiła na tradycyjne koronki, ale w nietuzinkowych, a czasem dość odważnym krojach. Suknie ślubne autorstwa Lary Gessler zdobią głębokie dekolty na plecach, długie treny, półprzezroczyste fragmenty w okolicach klatki piersiowej. 

Lara Gessler - rozwód z mężem i "happy end"

Niedawno media obiegła informacja, że Lara Gessler rozwodzi się ze swoim mężem Pawłem Ruczem. Długo jednak nie trzeba było czekać na kolejne "gorące informacje". Młoda celebrytka widywana jest z innym mężczyzną, ponoć warszawskim prawnikiem. Para bawiła się na urodzinach jednego ze znanych polskich DJ-ów radiowych, nie ukrywając łączącej ich "chemii". Czyżby Lara Gessler miała zamiar ponownie założyć białą kreację? Tym razem nie będzie miała problemu ze znalezieniem wymarzonej sukni ślubnej, w końcu ma do dyspozycji własną kolekcję!

Zajrzyj do naszego artykułu: Suknie ślubne 2019 polskich marek. Najpiękniejsze modele na nowy sezon

Więcej o: