Converse: kolejna odsłona kampanii "RatedOneStar"

Marka Converse kontynuuje kampanię "RatedOneStar". Tym razem jej głównym bohaterem jest model One Star Dark Star - zamszowy sneaker
z charakterystyczną czarną gwiazdą.

One Stary z serii Dark Star, inspirowane są deskorolkowymi ekipami z lat 90., które za pomocą markera przemalowywały białą gwiazdę na ciemny kolor. Motyw ten jest najbardziej charakterystycznym elementem buta One Star. W kolekcji Dark Star gwiazda wykonana została z zamszu, tak jak cała cholewka buta. Do sneakersów dołączone zostały czarne sznurówki z napisem "Sworn To Fun, Loyal To One". Model dostępny jest w sprzedaży w czterech wyrazistych kolorach, będących sezonową wersją pierwowzoru One Star. 

Nowa kampania ConverseNowa kampania Converse Mat. prasowe

Nowości od ConverseNowości od Converse Mat. prasowe

W tegorocznej, wiosennej kampanii RatedOneStar, Converse postawił na młodych ludzi, wchodzących w skład międzynarodowej społeczności Converse X oraz „Antiheroes”- kreatywni artyści, wyznaczający własne ścieżki i trendy. W obu ekipach znalazły się także polskie twarze kampanii. @Helenamarria to krakowska miłośniczka stylu vintage. Na Instagramie dzieli się swoimi streetowymi stylizacjami. @Hieniek natomiast to kreatywnym i niezależny fotografem. Motywem przewodnim kampanii i sesji zdjęciowej jest styl lat 90.

Kampania 'RatedOneStar'Kampania 'RatedOneStar' Mat. prasowe

Converse: kolejna odsłona kampanii 'RatedOneStar'Converse: kolejna odsłona kampanii 'RatedOneStar' Mat. prasowe

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter! KLIKNIJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Więcej o: