Premiera Kogel Mogel 3: kreacje gwiazd

Po trzydziestu latach na ekrany kin powracają bohaterowie kultowej komedii Kogel Mogel! Wczoraj w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu, którą swoją obecnością uświetniła cała plejada gwiazd, m.in. odtwórcy głównych ról Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka i Maciej Zakościelny.

To chyba najbardziej wyczekiwana polska premiera początku 2019 roku. Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 w reżyserii Kordiana Piwowarskiego już w piątek trafi do kin w całej Polsce. Natomiast wczoraj twórcy i aktorzy występujący w filmie, pojawili się na uroczystym pierwszym pokazie.

Premiera filmu Kogel MogelPremiera filmu Kogel Mogel Next Film fot. ADAM STEPIEN

Fotoreporterom pozowała m.in. Grażyna Błęcka-Kolska w eleganckim bordowym płaszczu i czarnych kozakach, która od początku serii wciela się w postać Kasi Solskiej. Po raz kolejny na planie produkcji stanęli także Ewa Kasprzyk i Zdzisław Wardejn, czyli filmowe małżeństwo Wolańskich. Aktorka, która gra sekstrenerkę zachwyciła swoją stylizacją - fantazyjna, luźna sukienka do kostek w stylu etno świetnie się komponowała z mocnym makijażem typu smoky eyes.

Grażyna Błęcka-Kolska na premierze filmu Kogel MogelGrażyna Błęcka-Kolska na premierze filmu Kogel Mogel Next Film, fot. ADAM STEPIEN

Ewa Kasprzyk na premierze filmu Kogel MogelEwa Kasprzyk na premierze filmu Kogel Mogel Next Film, fot. ADAM STEPIEN

Wśród bohaterów nie mogło zabraknąć także syna Wolańskich. Piotruś dorósł i wziął ślub! Tę parę grają Maciej Zakościelny i Katarzyna Skrzynecka. Oczywiście oboje pojawili się na premierowym pokazie: aktor zdecydował się na czarny total look, a filmowa Marlena pozowała w luźnej, fioletowej sukience eksponującej nogi.

Katarzyna Skrzynecka z mężem na premierze filmu Kogel MogelKatarzyna Skrzynecka z mężem na premierze filmu Kogel Mogel Next Film, fot. ADAM STEPIEN

Maciej Zakościelny na premierze filmu Kogel MogelMaciej Zakościelny na premierze filmu Kogel Mogel Next Film, fot. ADAM STEPIEN

Młodsze pokolenie w Koglu Mogelu 3 reprezentują również syn Kasi Marcin grany przez Nikodema Rozbickiego oraz młodsza córka Wolańskich oraz siostra Piotra Agnieszka, w którą wciela się Ola Hamkało. Aktorka nieco zaskoczyła rockowym zestawem, na który złożyły się luźne spodnie, zielone szpilki i skąpe welurowe body. Jedną z najchętniej fotografowanych gwiazd wieczoru była Anna Mucha, czyli filmowa urzędniczka Bożena. Aktorka na premierze filmu pojawiała się w długiej kreacji ze sporym rozcięciem eksponującym nogę. Jak zwykle prezentowała się seksownie i uwodzicielsko.

Ola Hamkało na premierze filmu Kogel MogelOla Hamkało na premierze filmu Kogel Mogel Next Film, fot. ADAM STEPIEN

Anna Mucha na premierze filmu Kogel MogelAnna Mucha na premierze filmu Kogel Mogel Next Film, fot. ADAM STEPIEN

Więcej o: