#modapraktyczna: torebka antykradzieżowa na zimowy "city break"

Weekendowe wypady za granicę są coraz bardziej popularne. Niedawno odkryliśmy produkt, który może okazać się przydatny. Chodzi o torebkę antykradzieżową z zabezpieczeniami, które w razie potrzeby uchronią przed niemiłą niespodzianką. W tym wypadku praktyczność i moda tworzą wyjątkowo zgrany duet!

Torebka antykradzieżowa - praktyczne rozwiązanie na zimowy "city break" 

Torebki antykradzieżowe często kojarzą się z topornymi i niezbyt atrakcyjnymi modelami, które nijak mają się do miejskich stylizacji. Podczas weekendowego wypadu ze zwiedzaniem chcemy wyglądać "normalnie", a nie przyciągać uwagę stereotypowym wyglądem turystki. W tym wypadku najważniejsza jest odpowiednia harmonia między modą a praktycznością. Ma być wygodnie, bezpiecznie i casualowo. Niedawno trafiliśmy na produkt, który miło nas zaskoczył, bo łączy uniwersalny styl i bezpieczeństwo. 

Torebki antykradzieżowe Pacsafe niczym nie różnią się od klasycznych shopperek i listonoszek, za to wyposażone są w zabezpieczenia, które pomogą uniknąć ewentualnej kradzieży. Takie zabezpieczenia są szczególnie ważne, jeśli wybieramy się do dużych, zatłoczonych miast i zamierzamy korzystać z transportu publicznego. Wiadomo, że podczas zwiedzania miasta mamy ze sobą pieniądze i dokumenty, a ich utrata przysporzyłaby wielu problemów, szczególnie za granicą.

Historia dwóch Australijczyków, czyli skąd pomysł na torebki Pacsafe? 

Wszystko zaczęło się od studenckiej podróży dwóch Australijczyków - Roba Schlippera i Magnusa McGlashana, którzy ruszyli na wyprawę po Azji i Europie. Podczas wycieczki zdali sobie sprawę, że nie mogli w pełni cieszyć się podróżą, ponieważ ciągle martwili się o bezpieczeństwo swojego bagażu. Po powrocie założyli firmę, która początkowo miała w swoim portfolio jedynie produkty typowo turystyczne: walizki i plecaki. Potem rozszerzono asortyment o linie dedykowane podróżom weekendowo-miejskim.

Produkty Pacsafe wyposażone są w metalowe siatki, które uniemożliwiają przecięcie ich z boku albo od frontu, a także metalowe linki ukryte w paskach, dzięki którym można przymocować bagaż do jakiegoś stałego elementu np. barierki. Nas najbardziej zainteresowały torebki - shopperki i listonoszki, które idealnie zdają egzamin podczas krótkich wypadów. W torebkach zastosowano podwójne spirale zamków, blokady suwaków, pomysłowe klamry i zapięcia. Przy okazji zachowano ładny, uniwersalny wygląd torebek, co ucieszy każdą modną podróżniczkę.

Torebki Pacsafe to też ciekawy pomysł na prezent. Będziemy na bieżąco informować was o nowościach z kategorii #modapraktyczna!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Sekret torebki od Louis Vuitton - jej przeznaczenie miało być inne!

Więcej o: