We Are Knitters - ubrania i dodatki, które zrobisz sama!

We Are Knitters to hiszpańska marka, która oferuje gotowe zestawy do samodzielnego robienia na drutach i szydełku. W pakcie otrzymujemy wszystko, czego potrzeba, aby samodzielnie wydziergać czapkę, szalik, rękawiczki, a nawet sweter.

We Are Knitters z pewnością pokochają miłośniczki DIY, szczególnie jeśli w obrębie ich zainteresowań są także niewielkie robótki ręczne. Marka, która powstała w Hiszpanii, ma w swojej ofercie akcesoria, dzięki którym każdy może zrobić swój własny wełniany sweter, szalik czy czapkę.

Dzięki We Are Knitters  samodzielnie wykonasz, np. szalik albo opaskęDzięki We Are Knitters samodzielnie wykonasz, np. szalik albo opaskę Mat. prasowe

Robienie na drutach czy na szydełku to coraz popularniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu - dla wielu jest formą relaksu i wyciszenia po długim i stresującym dniu. Pewnie dlatego We Are Knitters tak dobrze przyjęło się w Polsce. Na szczęście podjąć wyzwanie mogą nawet osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z robótkami ręcznymi: marka proponuje zestawy na poziomie początkującym, łatwym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Każdy z nich zawiera wszystkie niezbędne narzędzia oraz łatwy w śledzeniu wzór z instrukcją krok po kroku. Ponadto możemy wybrać dopasowaną do wielkości dłoni wielkość drutów i szydełka. Pakiety są dostępne w trzech rozmiarach: mini, normal oraz maxi. 

Na stronie wśród zestawów dostępne są takie, dzięki którym zrobimy własnoręczny komin, top, czapkę, sweter, szalik, kardigan, kamizelkę, pled, a nawet kosz, dywan czy bikini. Ich ceny wahają się od 200 zł do 700 zł. 

Sweter We Are KnittersSweter We Are Knitters Mat. prasowe

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter.  KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Więcej o: