Cardio Bunny - nowa kampania z Dominiką Grosicką. Co znajdziemy w zimowej kolekcji?

"Run Around The World" - tak nazywa się najnowsza kolekcja Cardio Bunny. Tym razem bohaterką kampanii została Dominika Grosicka - kobieta z dużym zamiłowaniem do sportu, a więc idealnie wpisująca się w styl polskiej marki. Zobacz, co przygotowało Cardio Bunny na kolejny sezon!

Nowa kolekcja Cardio Bunny - "Run Around The World"

"Run Around The World" to nazwa nieprzypadkowa. Inspiracją był wyczyn Rosie Swale Pop, pierwszej kobiety, która obiegła świat dookoła. Dystans miał długość 32 tysięcy kilometrów, a cała podróż trwała 5 lat. Rosie jest świetnym przykładem dążenia do celu mimo trudności, które spotykamy na naszej drodze. Na taką właśnie kobietę, waleczną, silną i mierzącą wysoko, stawia w tym sezonie Cardio Bunny.

Cardio Bunny - nowa kolekcjaCardio Bunny - nowa kolekcja Mat. prasowe

Nowa kolekcja Cardio Bunny to połączenie bestsellerowych produktów w odświeżonych wersjach i zupełnie nowych propozycji. Wśród nowości znalazły się ocieplane legginsy - idealne do ćwiczeń zimą. Polska marka zwraca uwagę na to, jak ważny jest odpowiedni ubiór na treningi w chłodniejsze dni. Wśród kolorów dominuje czerń, szarość i bardzo stylowy odcień jasnego brązu - "nude". Na sportowych ubraniach pojawiają się modne lampasy z logo marki. Oprócz ubrań, w nowej kolekcji znajdziemy matę do ćwiczeń oraz pierwsze perfumy Cardio Bunny o orientalno-kwiatowym zapachu.

Dominika Grosicka w kampanii Cardio Bunny 

Szczególną rolę w sesji wizerunkowej odegrała Dominika Grosicka, która wystąpiła jako modelka. Dominika zachwyciła twórców marki pasją do sportu, ale też mocnym charakterem i determinacją w dążeniu do realizacji swoich celów.

Dominika często angażuje się w akcje charytatywne i kampanie marek, które lubią pomagać. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o mundialowych koszulkach Mohito i akcji #mistrzowskapomoc, w ramach której wspierano Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. 

Cardio Bunny - nowa kolekcjaCardio Bunny - nowa kolekcja Mat. prasowe

Cardio Bunny - ocena redakcji 

Mogę śmiało polecić ubrania Cardio Bunny, sama ćwiczę w legginsach z poprzedniej kolekcji, dobrze trzymają się na pupie, nie zjeżdżają (!), a oprócz tego świetnie wyglądają. Po kilkunastu praniach nadal mają ten sam kolor.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter! KLIKNIJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA!

Kolor roku 2019 - Living Coral

Więcej o: