Estée Lauder otwiera w Krakowie salon multibrandowy

W Galerii Krakowskiej powstał pierwszy na świecie multibrandowy salon Estée Lauder Companies, w którym sprzedawane będą produkty czterech flagowych marek z portfolio firmy: Clinique, Estée Lauder, La Mer i Origins.

To pierwszy tego typu salon Estée Lauder Companies na świecie, w którym klienci mogą kupować produkty aż czterech marek z portfolio firmy. W ofercie salonu dostępne będą kosmetyki Clinique, La Mer, Origins oraz Estée Lauder. Projektanci nowoczesnego i eleganckiego konceptu zadbali o to, aby każda z marek miała dedykowaną przestrzeń, jednocześnie wyodrębniono specjalne miejsca do konsultacji makijażowych oraz pielęgnacyjnych. 

Każda z marek multibrandowego salonu ma wydzieloną przestrzeńKażda z marek multibrandowego salonu ma wydzieloną przestrzeń mat. prasowe

W asortymencie multibrandowego salonu dostępne będą specjalne kolekcje, oferty limitowane oraz zapachy Aerin od Estée Lauder, które można kupić wyłącznie w sklepach firmowych. 

Pierwszy multibrandowy salon Clinique, Estée Lauder, La Mer i Origins w Krakowie

Estée Lauder to sztandarowa marka The Estée Lauder Companies Inc., założona w 1946 roku. Słynie przede wszystkim z innowacyjnym produktów do pielęgnacji, bazujących na udoskonalanych od lat recepturach oraz z luksusowych kosmetyków do makijażu. Klientki cenią markę również za klasyczne i eleganckie zapachy. 

Marka Clinique powstała w 1968 roku, znana jest z bezzapachowych produktów przetestowanych alergologicznie oraz opracowanego przez dermatologów Systemu Trzech Kroków, polegającego na oczyszczaniu, złuszczaniu i nawilżaniu cery. Jako pierwsza wprowadziła również indywidualne konsultacje dla wszystkich klientek. 

Klienci znajdą tu oferty limitowane, specjalne kolekcje makijażowe i pielęgnacyjneKlienci znajdą tu oferty limitowane, specjalne kolekcje makijażowe i pielęgnacyjne mat. prasowe

Origins, marka założona w 1990 roku przez syna Estée Lauder, bazuje przede wszystkim na składnikach pochodzenia roślinnego oraz bardzo rygorystycznie przestrzeganej jakości produktów. Za sprawą programów recyklingowych Plant-A-Tree i „Return To Origins” marka angażuje się w działania ekologiczne na rzecz środowiska naturalnego. 

To pierwszy taki salon multibrandowy na świecieTo pierwszy taki salon multibrandowy na świecie mat. prasowe

La Mer to najbardziej ekskluzywna marka w portfolio Estée Lauder Companies. Opracowany niemal pięćdziesiąt lat temu przez dra Maxa Hubera eliksir The Miracle Broth jest podstawą bestsellerowego kosmetyku marki - Creme de la Mer. Do produkcji eliksiru, mającego silnie regenerujące właściwości, wykorzystano proces bio-fermentacji, podczas którego proste składniki, takie jak algi morskie oraz minerały przekształciły się w niezwykle silną formułę. W procesie tym zastosowano również energię światła i dźwięku, aby wzmocnić działanie opracowanej formuły eliksiru. 

Więcej o: