Nie tylko księżna Kate i Meghan Markle zachwycają w żółtych kreacjach. Spójrzcie tylko na sukienkę Melanii Trump!

Redakcja
17.07.2018 09:42
A A A
Melania Trump

Melania Trump (www.instagram.com/melaniatrump.style)

Melania Trump w żółtej sukience na spotkaniu z Władimirem Putinem w Finlandii. Jej wygląd zachwycił wszystkich! Nie tylko ona w tym tygodniu postawiła na żółtą kreację.

16 lipca amerykańska para prezydencka pojawiła się w Finlandii na spotkaniu z Władimirem Putinem. Oczywiście oczy całego świata były zwrócone w kierunku pierwszej damy! Melania Trump zdecydowanie zachwyciła wyborem swojej kreacji.

Żółta sukienka Melanii Trump

Pierwsza dama postawiła na cudowną sukienkę Gucci w kolorze żółtym. Koszt jej kreacji to aż 13 tysięcy złotych! Elegancka i szykowna sukienka z przodu była zdobiona guzikami, a talię podkreślał szeroki pas z klamrą w kształcie motyla. Wybór takiego motywu nie był przypadkowy. Pierwsza dama Finlandii również mała na swojej sukience deseń w motyle. Jak się okazuje kreacje pierwszych dam były konsultowane przez ich przedstawicieli. 

Księżna Kate i Meghan Markle w żółtej sukience

Zauważyliśmy, że ostatnio kolor żółty podbija serca wielu osób. Nie tylko Melania Trump wybrała dla siebie kreację w tym kolorze. W ostatnim czasie na żółtą sukienkę postawiła również księżna Kate i Meghan Markle. Która z tych trzech kobiet zachwyciła najbardziej? 

Zobacz także
  • Księżna Kate i książę William; Wimbledon 2018 Księżna Kate niedawno urodziła. Teraz pojawiła się na Wimbledonie w obcisłej sukience. Szybko wróciła do formy!
  • kopertowa sukienka Sukienki kopertowe - kobiecy krój modelujący sylwetkę
  • sukienki na lato Osiem sukienek na lato z popularnych sieciówek: moje hity na wakacje
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze