Kylie Jenner najmłodszą miliarderką! Teraz jest bogatsza od Kim Kardashian

Redakcja
12.07.2018 13:05
A A A
Kylie Jenner

Kylie Jenner (www.instagram.com/kyliejenner)

Kylie Jenner pojawiła się na okładce słynnego magazynu "Forbes" i została ogłoszona najmłodszą miliarderką. Obecnie jej majątek jest większy od tego, który posiada Kim Kardashian.

Kylie Jenner została oficjalnie ogłoszona jedną z najmłodszych miliarderek Ameryki i dzięki temu znalazła się na okładce magazynu "Forbes". 20-latka wartością swojego majątku przebiła nawet swoją siostrę Kim Kardashian. Obecnie fortunę Kylie Jenner szacuje się na 900 milionów dolarów, z czego 800 milionów dolarów to wartość jej kosmetycznego imperium - Kylie Cosmetics, w którym celebrytka ma 100% udziałów. 

Jak Kylie Jenner została miliarderką?

Kylie zawdzięcza swoją fortunę Kylie Cosmetics, czyli swojej firmie z kosmetykami. Największy majątek zarobiła na hitowych pomadkach Kylie Lip Kit, na których punkcie oszalał cały świat. Swoje imperium kosmetyczne rozbudowała zaledwie w trzy lata!

Kylie Jenner na okładce magazynu "Forbes"

Magazyn Forbes przedstawił właśnie listę najbogatszych bizneswoman Ameryki. Wśród nich pojawiło się nazwisko 20-letniej celebrytki - Kylie Jenner, która znajduje się na 27 miejscu. Dzięki temu Kylie znalazła się na okładce magazynu. Okazało się, że nie tylko wyprzedziła własną siostrę Kim, ale również założyciela Facebooka - Marka Zuckerberga.

Zobacz także
  • Kylie Jenner Kylie Jenner na okładce "Forbesa". Została ogłoszona najmłodszą miliarderką! Wzbogaciła się w niecałe 3 lata
  • Rossmann Promocja 2+2 w Rossmannie rusza już dziś! Co dostaniesz gratis tym razem?
  • KENDALL + KYLIE Forever 21 Kylie i Kendall Jenner stworzyły linię ubrań dla popularnej sieciówki. Kolekcja dostępna od 12 kwietnia również w Polsce
Komentarze (1)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze