Anna Lewandowska odpoczywa na wakacjach w towarzystwie modelki Victoria's Secret!

Anna Lewandowska odpoczywa na wakacjach w tym samym miejscu, co Aniołek Victoria's Secret - Izabel Goulart.

Anna Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska spędza wakacje na greckiej wyspie Mykonos w towarzystwie męża Roberta Lewandowskiego i córki Klary. Na Instagramie trenerki możemy zobaczyć jej cudowne zdjęcia z urlopu, w tym jedno, które wzbudziło największe zainteresowanie. Anna Lewandowska pochwaliła się wspomnieniem z wieczoru, który spędziła w towarzystwie światowej modelki Izabel Goulart, która jest jednym z Aniołków Victoria’s Secret!

Anna Lewandowska i Izabela Goulart w czarnych sukienkach

Na zdjęciu na Instagramie widzimy, że panie pozują w pięknych kreacjach. Anna Lewandowska wybrała czarny crop top i długą spódnicę, a Izabela Goulart cudowną, prześwitującą sukienkę z siatki. Obie zachwyciły nas swoim gustem i doborem sukni.

Victoria's Secret sklepy w Polsce 

Victoria's Secret to amerykańska marka, która w swojej ofercie ma wspaniałą bieliznę, ubrania, a nawet kosmetyki dla kobiet. Firma zasłynęła szczególnie z cudownych biustonoszy i kompletów bielizny, którymi obecnie zachwycają się panie na całym świecie. W Polsce marka ta ma już dwa sklepy, które zostały otwarte całkiem niedawno. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj

Więcej o: