Jesienna paleta barw w twojej szafie

Magdalena Bieniek
18.09.2017 16:44
Z czterech pór roku to właśnie ona może pochwalić się najpełniejszą paletą. Ciepłe barwy inspirowane kolorami jesiennych kwiatów, owoców oraz warzyw będą ozdobą każdej stylizacji.

t>O#<}#&&~plt72W}T]?>{rkC/w0
Wólczanka

Każdego roku jesienne kolekcje tkanin przedstawiają szeroką paletę kolorów brązowych, żółtawych, zielonych, fioletowo-czerwonych, przypominających często odcienie jesiennych liści oraz owoców. Wśród nich szczególnie zachwycające są te barwy, które inspirowane są kolorami sezonowych kwiatów: astrów, złocieni, wrzosu, cynii czy dalii.

Oprócz ciekawej kolorystyki nawiązującej do plonów natury, w jesiennej garderobie pojawiają się także roślinne wzory, które mogą stanowić bardzo ciekawy element niejednej stylizacji, a także motywy artystyczne inspirowane abstrakcyjnym i figuratywnym malarstwem.

Koszula z mocnym, przykuwającym uwagę wzorem potrzebuje stonowanej oprawy. Najlepiej, gdy pozostałe elementy stylizacji są gładkie, a ich kolorystyka zbliżona do tej, która dominuje w nadruku na koszuli.  


Koszula Wólczanka

W tej stylizacji koszula również gra pierwszoplanową rolę: piękny kolor, ciekawy wzór, a do tego detal w postaci kokardy wiązanej pod szyją, czynią z niej elegancki i jednocześnie romantyczny element stylizacji. Towarzystwo skórzanej spódnicy oraz klasycznego płaszcza sprawia, że koszula doskonale sprawdzi się podczas szczególnej okazji. 


Koszula Wólczanka

Koszula z ciekawym nadrukiem jest w stanie ożywić każdą, nawet tę z pozoru prostą i niezobowiązującą, stylizację. W tym zestawie pierwsze skrzypce gra mocny kolor - ognista czerwień to jedna z najmodniejszych barw jesiennego sezonu. 


Koszula Wólczanka