Jeden prezent rozrywką dla całej rodziny - mamy sprawdzone pomysły

KS
05.12.2018 11:45
Top 3: prezenty, które zachwycą każdego mężczyznę

Top 3: prezenty, które zachwycą każdego mężczyznę (fot. pexels)

Święta to czas, który powinniśmy spędzić z najbliższymi, a zimowe wieczory pozostawiają wiele okazji, by pozostać w domu. Wybraliśmy dla was pomysły na sprawdzone prezenty świąteczne, przy których dobrze będzie się bawić cała rodzina.

Pełen pakiet telewizyjny wraz z telewizorem

Zimą rzadko mamy okazję do spędzania wieczorów na zewnątrz, ale wspólne oglądanie ulubionych filmów czy seriali może być wspaniałą rozrywką. Spędzimy razem czas, dobrze się bawiąc i wymieniając wrażenia o oglądanym programie. W Cyfrowym Polsacie polecamy np. ofertę Pakiet Premium Max Plus + Polsat Sport Premium, w której znajdziemy aż 172 kanały. Z okazji zbliżających się świąt klienci mają możliwość zakupu telewizora Samsung UHD SMART TV 55” w atrakcyjnych ratach. W prezencie otrzymamy też opcję ON THE GO, czyli dostęp do serwisu Cyfrowy Polsat GO nawet na 3 urządzeniach mobilnych (np. smartfonach, tabletach) - w cenie abonamentu przez cały okres trwania umowy.

Pełen pakiet telewizyjny wraz z telewizoremPełen pakiet telewizyjny wraz z telewizorem fot. shutterstock

Jakie programy znajdziemy w ofercie Premium Max Plus z pakietem Polsat Sport Premium? Między innymi będą to kanały HBO, Cinemax, Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów i Ligą Europy UEFA; mamy też ogromny wybór kanałów informacyjnych oraz programów dla dzieci. Dodatkowo mamy możliwość wybrania dekodera EVOBOX PVR z opłatą 1 zł. 

Telewizja i telefon w programie smartDOM

Jeśli dodatkowo myślicie nad przeniesieniem numeru w najbliższym czasie lub planujecie zakupić nowy smartfon, Plus wraz z Cyfrowym Polsatem przygotował bardzo atrakcyjną ofertę w ramach programu smartDOM. Możemy przenieść numer do Plusa i w abonamencie za 30 zł otrzymamy nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich i 2 GB internetu. Dodatkowo, dopłacając jedynie 10 zł/mies. (po rabacie w smartDOM) możemy dobrać telewizję z pakietem Rodzinny HD+Cinemax HD, w której otrzymamy dostęp do 82 kanałów. Mamy też możliwość dobrania smartfona HUAWEI P20 Lite w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Telewizja i telefon w ofercie smartDom wraz z telefonem HUAWEI Mate 20 LiteTelewizja i telefon w ofercie smartDom wraz z telefonem HUAWEI Mate 20 Lite fot. materiały producenta

Pakiety IPLA dla całej rodziny

Pakiety IPLA to niecodzienny, ale ciekawy pomysł na prezent, który sprawi radość wielu bliskim. Mamy do wyboru różne opcje dopasowane do różnych odbiorców i ich zainteresowań. W pakiecie IPLA DZIECI mamy nie tylko dostęp do ulubionych przez dzieci bajek, ale również do aż 11 kanałów z produkcjami dla młodszych i starszych. Dla panów ciekawą propozycją będzie IPLA POLSAT SPORT PREMIUM z kanałami pokazującymi Ligę Mistrzów i Ligę Europy UEFA, z kolei paniom przypaść do gustu może IPLA FILMY I SERIALE z 24 kanałami filmowo-serialowymi i bogatą biblioteką filmów i seriali. 

IPLA to największy pod względem liczby oferowanych legalnych treści serwis rozrywki internetowej w Polsce – dostępne są one na smartfonach, tabletach, komputerach, dekoderach oraz telewizorach Smart TV.

Szczegóły w warunkach Ofert i Regulaminach, dostępnych u Sprzedawców i na stronach: www.cyfrowypolsat.pl oraz www.plus.pl. Regulaminy usług IPLA znajdują się na www.ipla.tv.

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.