Wyjdź z siebie - wakacyjne transformacje

materiały partnera
22.05.2019 14:09
Kazar Studio

Kazar Studio (fot. materiał promocyjny partnera)

Miejskie, polne, brukowane, gładkie, wyboiste - przez wszystkie drogi, na których możesz postawić stopy, przepływają fale nowej i świeżej energii. Takie już jest lato. A my, czując jego regeneracyjne moce, zrzucamy starą skórę, podejmujemy wyzwania, przełamujemy bariery. Pierwszy krok naprzód najlepiej jest zrobić w...nowych butach!

Dłuższy dzień. Wreszcie jest czas, by zrobić coś dla siebie. Może by tak wziąć na tapetę odkładany od miesięcy jogging, spotkać się ze starymi znajomymi, pokazać się w nowym świetle? A może powłóczyć się bez celu ulicami, które nigdy nie śpią, zatańczyć na dachu starej szkoły, wskoczyć na rower i pojechać po ulubione lody do sąsiedniego miasteczka…

Pozwól sobie na kaprysy – to Ty decydujesz, czego potrzebujesz. Nawet jeśli zostajesz w biurze, kiedy wszyscy pojechali na urlop, możesz wycisnąć lato do ostatniej kropli. Otwierając się na spontaniczność, odpoczniesz bardziej niż koledzy tłoczący się na plażach popularnych kurortów. Zrób coś dla siebie.

Na początek? Nowy look! Wkraczające właśnie na rynek salony Kazar Studio, jest jak sklep z cukierkami, w którym każdy znajdzie swój ulubiony smak. Posłuchasz tutaj niezależnej muzyki z całego świata, pogadasz z energicznymi osobami, pobawisz się nowymi stylami, bez względu na to, czy szukasz obuwia biegowego, czy wystrzałowych, holograficznych szpilek na imprezę. Czujesz, że zdarzyło ci się wypaść z obiegu i nie wiesz, co jest na czasie? Kazar Studio to prawdziwie nowoczesna marka, która nie narzuca trendów, tylko daje ci możliwość ekspresji – bez względu na wiek, płeć, preferencje, czy twój aktualny nastrój.

Kazar StudioKazar Studio fot. materiał promocyjny partnera

Dziś, kiedy wszystko tak pędzi, fajnie znaleźć w jednym miejscu buty do pracy, casualowe, na obcasie, sneakersy na grubej podeszwie rodem z lat 90., coś wyjątkowego na fashion week, stylowe klapki, czy obuwie sportowe, które można polubić. Nie gonić za wymarzonym modelem – bo grunt to zachować odwagę i poczucie humoru, a to jest możliwe tylko, gdy masz przestrzeń dla siebie i nie musisz się spieszyć. Tym beznadziejnie zmęczonym, blasku dodadzą neonowe albo odbijające światło, przezroczyste materiały, które pracowitym dniu pomogą ulecieć myślami do gwiazd.

 

Wierzcie lub nie, modowe eksperymenty ocaliły setki istnień przed summertime sadness. Salony Kazar Studio dają tyle możliwości, że nawet najbardziej zaaferowani dopinaniem biurowych spraw w okrojonym składzie znajdą chwilę, by przymierzyć się nowych pomysłów na nadchodzący sezon. Demokratycznie, spontanicznie i na luzie. Najważniejsze, żeby wśród otaczającej nas różnorodności znaleźć siebie!

Jeśli więc czujesz, że rzeczywistość cię przygniata i masz ochotę wyjść z siebie, zrób to w wielkim stylu i obróć tę przemianę na własną korzyść. Nowa marka Kazar Studio, bazując na indywidualności swoich klientów, tworzy świeży, dynamiczny nurt. Daj się ponieść i surfuj na tej fali po swojemu. Grunt to ruszyć do przodu. Tylko najpierw trzeba mieć w czym!