Ubierz swoje nogi: wiosenne inspiracje

materiał promocyjny partnera
10.04.2019 12:57
Kiedy wiosna zaczyna na dobre się zadomawiać, mamy ochotę jak najszybciej wyskoczyć z kurtek i pożegnać ubieranie się na cebulkę. Jednak jak każda dama, bywa ona kapryśna i miewa swoje pogodowe humory. Kwitnące samopoczucie pomogą utrzymać. odlotowe rajstopy! W tym sezonie, niczym słońce zza chmur, kolorowe albo wzorzyste nogi przeświecają przez poły beżowych płaszczy nude, jasnych jeansowych kurtek tie-dye albo męskich marynarek typu oversized.

Kwitniemy! Taki już mamy klimat!

Wiosną nie sposób uniknąć nawrotów trendu kwiatowego. Projektanci jednak nieraz udowodnili, że wcale nie musi być wtórny. Subtelnie nawiązuje do niego marka Gabriella: delikatny roślinny wzór nad kostką w modelu SARAH pozwala subtelnie wprowadzić wiosnę do codziennej stylizacji. Jeśli natomiast miałabyś ochotę zaszaleć, sprawdź pończochy samonośne CALZE JUNGLE z szerokim pasem ozdobionym kolorowym, egzotycznym motywem. Ich kolorystyka poruszy czułą strunę u wszystkich tęskniących za latami 80. i 90.: gładkie nogi plus neonowa stylistyka vaporwave i liście nieustająco modnej monstery – to musi się udać.

fot.fot. materiał promocyjny partnera

Kwadratura koła

Nie widziały świata spod grubych jeansów i puchowych okryć przez całą zimę. Nasze biedne, spragnione atencji i swobody… nogi, nogi, nogi! Niech zwracają uwagę przechodniów odważnymi, geometrycznymi wzorami: kwadraty i konstrukcje rozmaitych kształtów to popularny w tym sezonie wybór. Wpisują się też w trwającą nadal modę na nawiązania do lat 90. Wśród bacznych obserwatorów nóg z pewnością znajdą się chętni, by odczytać uśpione we wzorzystych rajstopach, zagadkowe hieroglify – daj im do myślenia z modelem JUDIE. Także kółka, duże, średnie i całkiem małe kropeczki nie schodzą z listy bestsellerów. Po prostu świetnie przełamują stylizacje z użyciem gładkich sukienek lub dopełniają artystycznego zamieszania u miłośniczek zestawiania kontrastujących motywów. Znajdziesz ten wzór na modelu JOLIE.

Model JOLIEModel JOLIE Gabriella

Kalkomania

Tę samą funkcję spełnią przypominające małe tatuaże obrazki na rajstopach. Zabaw się w naklejkowy szał jak za szkolnych lat. Tylko tym razem z nikim się nie wymieniaj! Nosząc ozdabiane mini okularami, rożkami lodowymi i młodzieżowymi symbolami modele, znowu poczujesz się too cool for school. Modele ozdobione zabawnymi wzorami znajdziesz na modelach ICE CREAMS i GLASSES. Minimalizm poszedł w tym sezonie na wagary.