Najmodniejsze oprawki tej jesieni. Przymierz bez wychodzenia z domu

Materiał partnera
05.10.2018 13:08
Okulary Muscat

Okulary Muscat (Milosz Rebes / sw.\R)

Są niezwykłe. Ekskluzywna, limitowana kolekcja okularów inspirowana miejską dżunglą pojawiła się w sprzedaży we wrześniu tego roku i z miejsca znalazła rzesze wielbicieli. Najmodniejsze okulary firmy Muscat stworzył duet Paprocki&Brzozowski, a można je przymierzyć i kupić bez wychodzenia z domu! Wszystko za sprawą usługi Domowej Przymierzalni.

Okulary mogą całkowicie odmienić nasz wygląd. Nic więc dziwnego, że coraz
częściej decydują się na nie osoby, które nie mają wady wzroku. Designerskie
oprawki to dziś niemal obowiązkowy gadżet stylowych osób i trendsetterów.

Ręczne „muscaty”

Okulary MuscatOkulary Muscat Fot. Milosz Rebes

„Muscaty” wycina się z jednego kawałka acetatu celulozy. Tworzywo to wymyślił John Wesley Hyatt, jako alternatywę dla kości słoniowej. Acetat celulozy w 75 proc. składa się z bawełny. Wykonane z niego oprawki są bardzo trwałe, a jednocześnie lekkie, szalenie wygodne i nie odkształcają się. Co ważne, acetat jest hypoalergiczny, co sprawia, że oprawki takie bez problemu mogą nosić alergicy. Soczewki okularowe Premium zawierają filtry: UV, antyrefleks oraz utwardzającą powłokę, która chroni szkła przed zadrapaniem.

Okulary MuscatOkulary Muscat Fot. Milosz Rebes

Nic więc dziwnego, że „muscaty” z miejsca podbiły serca nas wszystkich. Stały się synonimem nowoczesności i dobrego stylu.

Nowa kolekcja – w miejskiej dżungli

Firma Muscat współpracuje zarówno z młodymi projektantami, jak i z markami, które mają już silną pozycję w branży modowej. Efektem rozmów ze znanym duetem Paprocki&Brzozowski jest ekskluzywna, limitowana kolekcja okularów inspirowana miejską dżunglą. Pojawiła się w sprzedaży we wrześniu i natychmiast okrzyknięta została hitem tej jesieni.

Paprocki&Brzozowski \ MuscatPaprocki&Brzozowski \ Muscat Fot. Milosz Rebes

Oprawki Paprocki&Brzozowski / Muscat mają klasyczne linie, ale nie brakuje im mocnych i wyrazistych akcentów. W kolekcji znajduje się pięć modeli okularów dla pań i panów, w tym cztery korekcyjne i jedne przeciwsłoneczne. Wszystkie zapewniają 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Każdy z modeli dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, np. gold, black, magic, havana. Dyskretne akcenty złota idealnie współgrają np. z odcieniami bursztynu i przydymionymi szarościami. Są też oprawki białe i krystaliczne (alpine i cristal), które królują na światowych wybiegach.

 

Domowa Przymierzalnia

Bardzo atrakcyjna jest również cena okularów – kosztują zaledwie 350 zł. Wyjątkiem są okulary z limitowanej kolekcji Paprocki&Brzozowski, które kupimy za 550 zł. Obniżenie kosztów było możliwe dzięki maksymalnemu skróceniu ścieżki dystrybucji. „Muscaty” bowiem można kupić w showroomach firmy (w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Bydgoszczy i Poznaniu), ale też online, pomijając w ten sposób pośredników.

Domowa Przymierzalnia MuscatDomowa Przymierzalnia Muscat Fot. Jacek Andrzejewski

Firma oferuje przy tym coś, czego do tej pory nie było na naszym rynku – usługę Domowej Przymierzalni. To znakomite rozwiązanie dla każdego. Do tej pory bowiem, aby kupić okulary, należało wybrać się do salonu optycznego i wśród ogromnej liczby modeli wyszukać odpowiedni dla siebie. Trzeba było na to poświecić sporo czasu, a wybór, jak się okazywało już w domu, nie zawsze był najlepszy. Toteż Domowa Przymierzalnia jest strzałem w dziesiątkę.
Zasada jej działania jest bardzo prosta – wchodzimy na stronę internetową Muscat www.muscat.pl, wybieramy pięć par oprawek, które najbardziej nam odpowiadają, i zamawiamy mierzenie. Kurier przywozi zestaw pod wybrany adres. Mamy pięć dni roboczych na wybór najlepszego modelu. W tym czasie możemy do woli przymierzać okulary, sprawdzać, czy pasują do kształtu twarzy, koloru włosów, a także do stylizacji, fryzury i makijażu.

Okulary MuscatOkulary Muscat Fot. Milosz Rebes

Za „wypożyczenie” nic nie płacimy, nie jesteśmy też zobowiązani do zakupu. Po pięciu dniach, albo i wcześniej, gdy jesteśmy zdecydowani, wypełniamy formularz załączony do paczki i odsyłamy go razem z okularami. Gdy decydujemy się na zakup konkretnego modelu, do formularza dołączamy receptę od okulisty z podanym rozstawem źrenic i siłą szkieł korekcyjnych. W ciągu pięciu dni kurier przynosi nam gotowe okulary. Znakomite rozwiązanie!
„Muscaty” przykuwają spojrzenia. Są unikalne, stylowe, solidnie wykonane i niedrogie. A dzięki usłudze Domowej Przymierzalni każdy z nas może bez straty czasu dobrać najmodniejsze oprawki.

Komentarze (2)
Zaloguj się
  • hal_gravity

    Oceniono 1 raz 1

    Na pohybel Luxotice !

  • jael53

    0

    Pożyjemy, zobaczymy. Na razie szału nie ma. Dobre salony optyczne od lat mają swoje strony w sieci i to żadna sztuka wybrać z katalogu kilka modeli i w salonie zmierzyć. Wybór jest naprawdę duży.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX