3 najmodniejsze kolory ubrań na wiosnę - przygotuj się na nowy sezon

BA
13.03.2018 17:00
Znamy najmodniejsze kolory na wiosnę 2018 w modzie męskiej. Nie zwlekaj więc i przygotuj się na nowy sezon!

W każdym sezonie zmienia się paleta barw. Wraz z nadejściem wiosny, zmieni się nieco kolorystyka modowych trendów. W tym sezonie będzie wiele kolorów do wyboru, ale to właśnie te trzy barwy mają królować na wybiegach i nie tylko. Ubrania w tych trzech kolorach będą najmodniejsze wiosną 2018! 

Fiolet 

Kolory wiosny - fioletKolory wiosny - fiolet / fot. radstyleguy.com, materiały partnerów

Fiolet będzie przeżywał wiosną swój moment chwały. Modne będą ubrania w każdym odcieniu tego koloru. Z czym łączyć kolor fioletowy? Barwa ta świetnie wygląda z bielą, beżem, brązem, szarością i z czernią. Możesz też zdecydować się na bardziej kontrastowe połączenia jak fiolet i żółty lub niebieski. Wybór zależy od ciebie! 

Chilli 

Kolory wiosny - chilliKolory wiosny - chilli / fot. fashionetter.com, materiały partnerów

Oprócz fioletu do wiosennych barw można też zaliczyć odcień chilli, czyli ognistą i mocną czerwień, która niekiedy wpada w pomarańcz. Kolor ten doskonale ożywia każdą stylizację. Czerwień możesz z powodzeniem zestawić z brązem, czernią, żółtym, beżem lub kobaltem. Świetnie wyglądać też będzie z kolorem błękitnym lub białym. 

Zieleń 

Kolory wiosny - zieleńKolory wiosny - zieleń / fot. dresswellbro.com, materiały partnerów

Na koniec kolor, który chyba najbardziej kojarzy się z wiosną, czyli zieleń. Jednak w tym sezonie najmodniejsze będą dwa odcienie - trawiasty oraz turkusowy. Oba wyglądają doskonale z bielą, jeansem, brązem, fioletem oraz z beżem i szarością. Ten kolor sprawi, że twoje wiosenne stylizacje będą wyglądać o wiele radośniej. 

Więcej ubrań w najmodniejszych kolorach wiosny 2018 znajdziesz w przeglądzie poniżej: 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX