5 najlepszych stylizacji z oscarowej gali - który artysta wyglądał najbardziej stylowo?

BA
05.03.2018 15:00
Oscary już wręczone. Pozostało nam pogratulować i nieco powspominać to wydarzenie inspirując się na przykład stylem gwiazd. Zobacz pięć najlepszych stylizacji aktorów i celebrytów!

Podczas gali rozdania Oscarów dużo się działo. Gwiazdy nie zaskakiwały tylko zachowaniem, ale także i świetnymi stylizacjami. Postanowiliśmy więc skupić się na męskiej części uczestników tego wydarzenia i wybraliśmy kilka najlepszych stylizacji, którymi możesz się zainspirować: 

Timothee Chalamet i Armie Hammer 

Oscary - stylizacje / Timothee Chalamet i Armie HammerOscary - stylizacje / Timothee Chalamet i Armie Hammer / fot. instagram.com/timothee.hammer/ materiały partnerów

Co prawda ani Timothee Chalamet ani Armie Hammer nie zostali nagrodzeni w tym roku, ale za to trzeba przyznać, że wyglądali świetnie. Obaj panowie postawili na absolutnie oryginalne i wyjątkowe stylizacje. Timothee zdecydował się na biały total look i dobrał do tego czarne, eleganckie buty. Armie Hammer postawił zaś na bardzo efektowny, welurowy garnitur w kolorze wiśniowym. 

Ansel Elgort 

Oscary - Ansel ElgortOscary - Ansel Elgort / fot. instagram.com/ansel/ materiały partnerów

Ansel Elgort, czyli kolejny młody aktor zachwycający swoim talentem. Znany między innymi z takich filmów jak Baby Driver czy Gwiazd Naszych Wina. Ansel na oscarowej gali pojawił się w marynarce w modnym w tym sezonie butelkowym kolorze. Połączył ją z białą koszulą, muchą oraz z czarnymi spodniami. Wyglądał naprawdę gustownie. 

Zedd

Oscary - ZeddOscary - Zedd / fot. instagram.com/zedd/ materiały partnerów

Zedd to niemiecki Dj pochodzenia rosyjskiego, który na swoim koncie ma szereg sukcesów. Tworzy znakomitą muzykę, która często wykorzystywana jest w teledyskach i filmach. Na Oscarach pojawił się w granatowej marynarce o ciekawej fakturze zestawionej z granatową koszulą. Do tego dobrał klasyczne spodnie, granatową muchę oraz czarne, zamszowe mokasyny. Skromnie, ale bardzo stylowo. 

Matthew McConaughey

Oscary - Matthew McConaugheyOscary - Matthew McConaughey / fot. instagram.com/theacademy/ materiały partnerów

Na koniec klasyczna stylizacja Matthew McConaughey'a, który wybrał ciemno-granatowy smoking w zestawie z białą koszulą. Całość pomysłowo urozmaicił bordową muchą. Jak widać mały element stylizacji może naprawdę wiele zmienić. 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX