Timothée Chalamet - jak ubiera się młody aktor nominowany do Oscara - poznaj jego styl

BA
02.03.2018 17:30
Timothée Chalamet to niezwykle zdolny aktor młodego pokolenia, który zasłynął swoją rolą w filmie Tamte dni, tamte noce. Trzeba przyznać, że oprócz aktorskiego talentu posiada też niezwykłe wyczucie stylu!

Timothée Chalamet ma zaledwie 23 lata, a już posiada na swoim koncie szereg sukcesów - jego rola w filmie Tamte dni, tamte noce została nominowana do Oscara, stał się bożyszczem nastolatek i nadal planuje ciągły rozwój kariery. A jaki ma styl ubierania się? Aktor doskonale wie, co jest obecnie modne, ale lubi wyróżniać się na tle innych. Oto kilka przykładowych stylizacji

Jeansowa koszula

Timothee Chalamet jeansowa koszulaTimothee Chalamet jeansowa koszula / fot. facebook.com/Timothee.Chalamet.Official/ materiały partnerów

Timothée często decyduje się na klasyczne połączenia i wybiera koszulę jeansową zestawioną z ciemniejszymi spodniami. Jednak, aby nie było nudno dodaje do stylizacji wzorzysty t-shirt. W tym zestawieniu wybrał czarny model w kropki. Do tego dobrał jeszcze czarne buty sportowe. 

Oryginalne kurtki 

Timothee Chalamet - kurtkiTimothee Chalamet - kurtki / fot. facebook.com/CallMeByYourNameFilm/ materiały partnerów

Młody aktor uwielbia też wplatać do swoich stylizacji najróżniejsze kurtki. Często wybiera więc takie modele jak bomberki czy kurtki skórzane w nietypowych kolorach, które ożywiają zestawienia. Najczęściej łączy je z black total lookiem, czyli czarną bluzą zestawioną z czarnymi spodniami. Do takiego połączenia można założyć zarówno sportowe, jak i bardziej eleganckie buty. 

Niebanalny garnitur 

Timothee Chalamet - garniturTimothee Chalamet - garnitur / fot. facebook.com/NicoleKidmanOfficial, materiały partnerów

Jeśli Timothee musi ubrać się elegancko, to nigdy nie pozwala, aby jego strój był nudny. Tak jak na powyższej stylizacji - aktor wybrał garnitur w kratę, który stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych modeli. Taki garnitur można zestawić ze stonowanymi, eleganckimi półbutami, białą koszulą oraz dodać stylowy zegarek. 

Więcej ubrań w stylu Timothee Chalameta znajdziesz w poniższym przeglądzie: 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX