Jak się ubrać na karnawałową imprezę? 3 gotowe zestawy

KS
11.01.2018 13:00
Karnawał to doskonała okazja na niezapomniane imprezy oraz zabawy. Nawet jeśli jednak nie obchodzisz go tak hucznie jak w Rio de Janeiro , to wciąż warto odpowiednio się na niego przygotować.

Prosta elegancja

Na początku proponujemy najprostszy zestaw, jednak sprawdzi się on doskonale w największej ilości sytuacji. Proponujemy stylizację z chinosami, koszulą i jasną marynarką. Nudno jak na imprezę? Stylowe dodatki i odpowiednio dobrane kolory sprawią, że taki zestaw na pewno nie będzie przypominał biurowego mundurka. 

Prosta elegancjaProsta elegancja kolaż redakcja, materiały partnerów

Z odważnym elementem

Jeżeli szukasz sposobu na wyróżnienie się w tłumie, możesz postawić na marynarkę w soczystym i odważnym kolorze. Nam przypadła do gustu czerwona, która z koszulą i jeansami będzie stanowiła świetny zestaw na wieczór. Tak wyrazisty element stroju, jak marynarka w mocnym kolorze nie potrzebuje też zbyt wielu dodatków, dlatego jest to dobre rozwiązanie, kiedy nie lubisz przywiązywać zbyt dużej wagi do szczegółów stroju. 

Z odważnym elementemZ odważnym elementem kolaż redakcja, materiały partnerów

Modny hipster

Szelki wracają do łask i mogą stanowić bardzo ciekawy element stylizacji. W połączeniu z kraciastą koszulą, prostymi jeansami oraz butami w odważnym kolorze, będzie to zestaw przykuwający uwagę. W takim zestawie z pewnością się wyróżnisz na imprezie, ale oczywiście wrażenie będzie jak najbardziej pozytywne. Zadbaj tylko o to, by nie przesadzić z ilością kolorów na stroju, aby nie wyglądać zbyt pstrokato. 

Modny hipsterModny hipster kolaż redakcja, materiały partnerów

Karnawał to czas dobrej zabawy i to ona powinna być najważniejsza podczas każdej imprezy. Jednak dobry wygląd zdecydowanie wpływa na nasz nastrój, dlatego warto, byś poświęcił nieco czasu na dobranie odpowiedniej garderoby na karnawałową imprezę. Poniżej znajdziesz więcej modnych propozycji, z których możesz stworzyć świetne zestawy. 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX